Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Grote Imari dekselvazen
Resultaat: 400 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delig zilveren servies
Resultaat: 375 EUR

Zilveren koffieservies, 915/000, Spaans, met een koffie en theekan, een melkkan en suikerpot, geplaatst op een ronde voet, versierd met een knerrenrand en met grepen voorzien van acanthusblad. 21x12x2...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 375 EUR

Sierlijke gouden ring, 585/000, met diamanten. Slagring met 2 markiesgeslepen diamanten en 10 baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct, VVSI/TW. Diamonde 61043. ø 60. ca 2,85 gram. In goede staa...

P. van Wijngaerdt, Landschap riviergezicht
Resultaat: 375 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 76 cm. In goede staat.

Engelse 2-delige boekenkast
Resultaat: 375 EUR

Engelse twee-delige boekenkast. Stijl-meubel. Kersenkleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 207 x 95 x 37 cm. In goede staat.

Marmeren buste, G. Bessi
Resultaat: 375 EUR

Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl boekensteun eekhoorn
Resultaat: 375 EUR

Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse vazen, 1915
Resultaat: 375 EUR

Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese penselenpot
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen penselenpot met bamboe en jonge eendjes decor. Afmeting: 13,5 x ø 10,2 cm. In goede staat.

9x Chinese miniatuur vaasjes
Resultaat: 375 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Floraal. Vier goed, vijf met chip. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom, 1838
Resultaat: 360 EUR

Zilveren brandewijnkom, 934/000, rond model, versierd met drijfwerk in floraal decor, met vermeille binnenzijde, geplaatst op ronde bewerkte voet. Voorzien van greep versierd met putti. MT.: J.J.Schij...

Tas met zilveren beugel & rokhaak, 1763
Resultaat: 360 EUR

18e Eeuwse tas met zilveren beugel en rokhaak, half ronde beugel versierd met pauwen en krullen. De beugel is voorzien van bijbehorende rokhaak eveneens met pauw. 15x33cm. Voorzien van gravure: DF 17...

Zilveren zakhorloge
Resultaat: 360 EUR

Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...

Ei-hanger met wit emaille
Resultaat: 350 EUR

Hanger in de vorm van een ei, goud op zilver, 916/000 Russisch, versierd met wit emaille met structuur en voorzien van een zilveren applique met dubbel koppige gekroonde adelaar. 30x18mm, Emaille wat ...

Collier van bloedkoralen
Resultaat: 350 EUR

Fraai collier van kaasvormige bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Bloedkoralencollier, ø 9 mm, bevestigd aan een gefacetteerde geelgouden sluiting, ø 10 mm. lengte 42 cm. ca 60 gram. In goe...

Tas met zilveren beugel/rokhaak, 1744
Resultaat: 350 EUR

Tas met 18e eeuwse zilveren beugel en rokhaak, gecontourneerd model versierd met volutten met figuren en floraal decor. MT.: Johannes Fennema, Leeuwarden vermoedleijk 1744. 18x37cm. In goede staat

Zilveren horloge, Oriënt
Resultaat: 350 EUR

Zilveren snekhorloge in beschermkast, 925/000. Klein model horloge met witte wijzerplaat met zwarte bewerking voorzien van een beschermkast met bewerkte rand. Uurwerk getekend: Edw. Prior, London, ron...

P. van Wijngaerdt, Plasgezicht
Resultaat: 350 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Plasgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 76 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Hooi binnen halen
Resultaat: 350 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Hooi binnen halen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Oude palmenvrucht, Coco de Mére
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Doos vol antieke Chinese kleding etc.
Resultaat: 350 EUR

Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.

Weense tafelklok, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.