Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrinekast met brons
Resultaat: 350 EUR

Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.

19e eeuws eiken kabinet
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.

Grote eiken hangvitrinekast, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast met gecontourneerde schappen. Afmeting: 102 x 122 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker met marmer
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.

6x Moderne design stoelen
Resultaat: 350 EUR

Zes moderne chroom-stalen design stoelen met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In redelijke staat. vochtplekjes op het leer.

Lot antieke Chinees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Lot antiek Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels en vijf kopjes. Octagonaal. Met florale en figuren decors. Kopjes goed, schotels één haarlijn en enkele minimale chips. Afmeting: 6 ...

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.

Oude/antieke cloisonne penselenpot
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinese of Japanse cloisonne penselenpot met mandarijneenden en waterlelie decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.

12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 350 EUR

Oude Chinees porseleinen diepe schotel met groene draken decor en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 21,5 cm. In goede staat.

J. Brooks, Damesportret
Resultaat: 340 EUR

J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.

Italiaanse lyra pendule
Resultaat: 340 EUR

Grote Italiaanse bronzen lyra pendule met bruin marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Gouden horloge, IWC
Resultaat: 335 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, International watch company, Schaffhausen. Rond mechanisch horloge, glas ontbreekt. met metalen stofdeksel. Voorzien van gravure aan de achterzijde: GERHD. JANNINK & ZO...

Ongesigneerd, Handwerkend zittend meisje
Resultaat: 330 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Handwerkend zittend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 36 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 330 EUR

Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.

Zilveren dienblad
Resultaat: 325 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, rechthoekig gecontourneerd met een wat oplopende bewerkte rand. Voorzien van gravure aan de achterzijde: 1913 1 janauri 1932, aangeboden door staf en personeel Jasumij. MT....

Zilveren theepot + comfoor
Resultaat: 325 EUR

Zilveren 835/000 theepot op bijbehorend 835/000 zilveren comfoor met originele 835/000 zilveren brander op houten basement met vier pootjes. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Anno 1874 en 1879. In goed...

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren kluwenmandje, 833/000, ovaal model met een gezaagd spijlen en halfcirkel patroon. Geplaatst op een ovale ring met parelrand en voorzien van een beugel met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:I:1...

Gouden ring met diamant, Diamonde
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant, Diamonde Royal, met een geelgouden ronde zetkast met een briljant geslepen diamant, 0,25 ct. Met aan beide zijkanten 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0,28 c...

2-Zits Chesterfield bank
Resultaat: 325 EUR

Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.

3x Chinees porseleinen vaasjes
Resultaat: 325 EUR

Drie maal Chinees porseleinen vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Kang Xi gemerkt. Met florale decor. Eén chip dekselvaas. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen peselenvaas met rondom figuren decor. Eén chip. Afmeting: 16 x ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinese kommen
Resultaat: 325 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met spelende Chinese kinderen decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8 cm. In goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.