Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese celadon schaal
Resultaat: 325 EUR

Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.

Collier met granaat en parel
Resultaat: 320 EUR

Collier met parel en granaat met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwaterparels, 7,5 mm, en granaat, ø4,5 mm, bevestigd aan een grote sluiting, met filigrain en granaat. ø 27,5 mm. ...

Grote 18e eeuwse Familie Rose kom
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren klokje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tafelklokje, 925/000, rechthoekig model voorzien van voorstellingen met figuren. Geplaatst op 4 pootjes, één afwijkend en een gekrulde greep. Met wit emaille wijzerplaat met romeinse cijfers....

Ring van goud en platina met saffier en diamant
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met platina zijstukken en zetkasten bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, 6x4,5mm, en 2 briljant geslepen diamanten, ca 2x0,12ct. Breedte ring 6 mm. ø 53 ca 3,5 gram. In...

Stel met 2 karaffen met zilver
Resultaat: 300 EUR

Stel karaffen met zilver, twee kristallen schenkkaraffen met schenktuit en greep, versierd met ruit- en stervormig slijpwerk, voorzien van een zilveren stop met parelrand. 13x12x34cm. In zeer goede st...

Lot zilveren Djokja
Resultaat: 300 EUR

Groot lot met 11 Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, BWG, en een zilveren rouwbroche met haarwerk. Met 2 onedele delen: een rijstkom en een ronde schaal met omgeslagen rand. Zilver totaal ca 1020 gra...

Zilveren vaas
Resultaat: 300 EUR

Zilveren vaas, 835/000, Verlopend model geplaatst op een ronde voet met rand. ø11x25 cm. In zeer goede staat.

Gouden Diamonde rijring
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamanten. Diamonde rijring, model 611, met een witgouden zetkast bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 SI/P-H. ø 52 ca 3 gram. In goede staat

Diamant
Resultaat: 300 EUR

Briljant geslepen diamant ca 0,26 ct, N-SI

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 300 EUR

Elegante gouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een geelgouden halve gladomzetting voorzien van een ovaal gefacetteerde saffier, 5,8x4,9mm, met in de band van de ring aan...

H. Breedveld, Eendenfamilie aan de waterkant
Resultaat: 300 EUR

Hendrik Breedveld. 1918 - Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 300 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald kapstok, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.

Oude oorkonde + document
Resultaat: 300 EUR

Oude Italiaanse oorkonde met document voor verdiensten. Gran Maestro Dell'Ordine Della Corona D'Italia 1911. Op medaille staat in Fide Salus, groot kruis en wapen verso (geëmailleerd), Rome orde van d...

Vergulde historisme spiegel
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse vergulde historisme spiegel met ranken en vrouwengezicht. Eén beschadiging. Afmeting: H 115 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Hoek-vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten hoekkast met brons en beschilderd landschap met visser. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 64 x 45 cm. In goede staat.

4x Notenhouten Barok stoelen
Resultaat: 300 EUR

Vier notenhouten Barok stoelen met bruin-lederen bekleding. Italië. Renaissance-stijl. Met ranken en figuren. Afmeting: 52 x 125 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Franse/Mechelse vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.

19e Eeuws Louis Philippe schrijfcommode
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl commode
Resultaat: 300 EUR

Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...

Eiken kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.

Antieke mahonie vitrine, 1880
Resultaat: 300 EUR

Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 230 x 132 cm.
Resultaat: 300 EUR

Groot oud Perzisch Kelim kleed met kubistische motieven. Meerkleurig. Afmeting: 230 x 132 cm. In goede staat.