Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Duitse tafelklok, 1890 3662
Antieke Duitse tafelklok, 1890
Startprijs 100 EUR
Duits porseleinen klokje 3665
Duits porseleinen klokje
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3686
Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Startprijs 100 EUR
Franse pendule, 1860 3691
Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Romantische Franse pendule, 1860 3692
Romantische Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Jugendstil tafelklok, 1915 3539
Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 120 EUR
Engelse staande klok, 1820 3630
Engelse staande klok, 1820
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3659
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 120 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3660
Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 120 EUR
Oude mini-reiswekker 3634
Oude mini-reiswekker
Startprijs 125 EUR
Antieke Amerikaanse wandklok, 1900 3530
Antieke Amerikaanse wandklok, 1900
Startprijs 130 EUR
Franse tafelklok, 19e eeuw 3601
Franse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 135 EUR
Lenzkirch wandklok, 1920 3532
Lenzkirch wandklok, 1920
Startprijs 140 EUR
Antieke Franse pendule , 1860 3617
Antieke Franse pendule , 1860
Startprijs 140 EUR
Dubbele reiswekker 3549
Dubbele reiswekker
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse pendule, 1860 3578
Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 150 EUR
Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3688
Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Startprijs 150 EUR
Kleine staande klok 3693
Kleine staande klok
Startprijs 150 EUR
Antieke Duitse Junghans tafelklok 3540
Antieke Duitse Junghans tafelklok
Startprijs 160 EUR
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw 3679
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Franse kolomklok, 1870 3542
Franse kolomklok, 1870
Startprijs 180 EUR
Franse Carrara pendule, 1870 3579
Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 180 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3666
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 180 EUR
Antieke Franse kolompendule 3609
Antieke Franse kolompendule
Startprijs 190 EUR