Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.
Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.
Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Zwart tasje, prachtige versierd met kraaltjes. ø 13x30cm. In goede staat
Antieke messing microscoop in notenhouten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 24 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Twee maal houtgestoken. Bestaande uit: 18e Eeuwse kandelaar met polychromie, stam gelijmd. Maria met kindje Jezus, latere periode. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen historisme houder met twee deksels en hengsel met gravering en feniksen. Schuitvormig. Circa 1880. Afmeting: 14 x 26 x 25 cm. In goede staat.
Decoratieve achter-glas shampoo reclame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x B 27 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp van glas-in-lood, in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.