Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot tin 2457
Lot tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6x Reisikonen van steen 2453
6x Reisikonen van steen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke Japanse bronzen vaas 2444
Antieke Japanse bronzen vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek knottenkistje, 1900 2440
Antiek knottenkistje, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot verguld messing beslag, 1800 2431
Lot verguld messing beslag, 1800

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Metaal, divers 2409
2x Metaal, divers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
40er Jaren briefkaarthouder 2396
40er Jaren briefkaarthouder

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
30er Jaren bureaulamp 2388
30er Jaren bureaulamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese snuffbottles 2387
3x Oude Chinese snuffbottles

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antieke wandblakers 2383
2x Antieke wandblakers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Paraplubak met brons 2382
Paraplubak met brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten crucifix 2376
Houten crucifix

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Heilig kruis, 19e eeuw 2375
Heilig kruis, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Antieke houtgestoken uil, 1900 2373
Antieke houtgestoken uil, 1900
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antieke handspiegel, 1920 2360
Antieke handspiegel, 1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
7x Oude/antieke dekseldoosjes 2359
7x Oude/antieke dekseldoosjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse kandelaren 2355
2x 19e Eeuwse kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Koperen kolenbak 2354
Koperen kolenbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Lange leren motorjassen 2351
3x Lange leren motorjassen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke ovale emmer, 1800 2344
Antieke ovale emmer, 1800

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Tassa + schilderij standaard 2343
Tassa + schilderij standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek vissers waadpak, 1930 2341
Antiek vissers waadpak, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude kruideniers koffiemolen 2339
Oude kruideniers koffiemolen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Chinese of Japanse pot 2324
Antieke Chinese of Japanse pot

Resultaat:

130 EUR