Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Originele Chinese muts 2478
Originele Chinese muts
Startprijs 35 EUR
Antieke 6-arms bolkroonlamp 2495
Antieke 6-arms bolkroonlamp
Startprijs 35 EUR
Antieke Chinese bamboe penselenhouder 2064
Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Startprijs 40 EUR
Antieke bronzen kaarskandelaar 2081
Antieke bronzen kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR
4x Oosterse dekseldoosjes 2097
4x Oosterse dekseldoosjes
Startprijs 40 EUR
Antieke glas-in-lood lamp, 1920 2112
Antieke glas-in-lood lamp, 1920
Startprijs 40 EUR
3x Brons 2118
3x Brons
Startprijs 40 EUR
4x Oud/antiek messing 2125
4x Oud/antiek messing
Startprijs 40 EUR
Wit porseleinen tafellamp 2136
Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR
2x Antiek, 1900 2138
2x Antiek, 1900
Startprijs 40 EUR
4x Oude schilderij verlichting 2152
4x Oude schilderij verlichting
Startprijs 40 EUR
Antieke bureauset 2158
Antieke bureauset
Startprijs 40 EUR
Lento thermometer 2209
Lento thermometer
Startprijs 40 EUR
2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw 2233
2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Hanglamp met kelken 2240
Hanglamp met kelken
Startprijs 40 EUR
Schildpad doos 2260
Schildpad doos
Startprijs 40 EUR
2x 19e Eeuwse stijgbeugels 2264
2x 19e Eeuwse stijgbeugels
Startprijs 40 EUR
Zeiss Ikon camera-lichtmeter 2272
Zeiss Ikon camera-lichtmeter
Startprijs 40 EUR
2x Antiek 2304
2x Antiek
Startprijs 40 EUR
4-Delig antiek theeservies, 1920 2316
4-Delig antiek theeservies, 1920
Startprijs 40 EUR
Antieke mahonie theestoof 2327
Antieke mahonie theestoof
Startprijs 40 EUR
Plated messing klok-omranding, 1800 2347
Plated messing klok-omranding, 1800
Startprijs 40 EUR
Blaker + potje, 18e eeuw 2348
Blaker + potje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
4x Oosterse dekseldoosjes 2392
4x Oosterse dekseldoosjes
Startprijs 40 EUR