Wortelnoten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken tafel met Foo-honden koppen, marmeren blad en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x ø 53 cm. In goede staat.
Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Teakhouten Hollandse koloniale Barok porseleinkast. Kleine beschadigingen. Afmeting: 167 x 135 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse Neo Renaissance kussenkast. Eikenhout met ebbenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 182 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Mechelse Neo Renaissance kast met glas-in-lood. Mooi snijwerk, figuren. Breugiliaanse voorstellingen. Afmeting: 235 x 110 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten eettafel met kruisverbinding. Circa 1870. Afmeting: 74 x 130 x 98 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke vurenhouten winkelladenkasten met origineel beslag. Circa 1930. Afmeting: 90 x 37 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Louis Seize halve-maan klaptafel. Circa 1800. Afmeting: 72 x 78 x 39 cm / 72 x 78 x 88 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize halve maan klaptafel met twee lades en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 80 x 40 x 80 cm / 80 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 95 x 75 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten meidenkast met lade en twee deuren. Circa 1860. Afmeting: 163 x 105 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten historisme speeltafel met kruispoot, spinnekop en gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 42 x 82 cm. / 80 x 84 x 82 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x ø 33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 46 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten partnerdesk schrijfbureau met deuren en diverse lades. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 150 x 90 x 78 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, lades en origineel messing beslag. Circa 1915. Afmeting: 145 x 125 x 80 cm. In goede staat.
Neogotische Biedermeier mahoniehouten uitneembare kast met spiegeldeuren en schappen. Afmeting: 125 x 46 x 196 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten stoel met familiewapen met leeuwen etc. Neo-Renaissance. Afmeting: 124 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten Jugendstil vertico met geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 102 x 88 x 44 cm. In goede staat.
Grote mahonie houten vitrine-boekenkast met halve zuilen en zijkanten van glas. 21e Eeuw. Afmeting: 198 x 50 x 115 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten twee-deurs Louis Philippe kast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 205 x 110 x 55 cm. In goede staat.