Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schrijftafel met wangen, 1870 4346
Schrijftafel met wangen, 1870
Startprijs 100 EUR
Antieke piedestal, 1900 4200
Antieke piedestal, 1900
Startprijs 120 EUR
19e Eeuwse eiken kist 4259
19e Eeuwse eiken kist
Startprijs 120 EUR
Antieke Engelse butlertray, 1920 4198
Antieke Engelse butlertray, 1920
Startprijs 140 EUR
Hollandse Empire commode, 1820 4242
Hollandse Empire commode, 1820
Startprijs 140 EUR
Tafel Engelse stijl 4275
Tafel Engelse stijl
Startprijs 140 EUR
18e Eeuwse armstoel 4273
18e Eeuwse armstoel
Startprijs 145 EUR
18e Eeuwse ladenkast 4041
18e Eeuwse ladenkast
Startprijs 150 EUR
Hollands Hindelopen kastje 4067
Hollands Hindelopen kastje
Startprijs 150 EUR
Engelse tiltop salontafel 4117
Engelse tiltop salontafel
Startprijs 150 EUR
Etagere-tafel 4124
Etagere-tafel
Startprijs 150 EUR
Antieke eettafel van teakhout, 1900 4140
Antieke eettafel van teakhout, 1900
Startprijs 150 EUR
Engels Art Deco secretaire, 1930 4222
Engels Art Deco secretaire, 1930
Startprijs 150 EUR
Antiek Engels rolbureau 4247
Antiek Engels rolbureau
Startprijs 150 EUR
Hollandse vitrine opzetkast 4253
Hollandse vitrine opzetkast
Startprijs 150 EUR
Eiken 3-laden commode 4262
Eiken 3-laden commode
Startprijs 150 EUR
Antieke pathefoon, 1920 4265
Antieke pathefoon, 1920
Startprijs 150 EUR
Antiek palissander muziekkastje, 1870 4317
Antiek palissander muziekkastje, 1870
Startprijs 150 EUR
Bewerkte mahoniehouten piedestal 4261
Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 160 EUR
Wandspiegel met kastjes, 1880 4263
Wandspiegel met kastjes, 1880
Startprijs 160 EUR
Antieke wortelnoten commode 4310
Antieke wortelnoten commode
Startprijs 160 EUR
Eiken laden commode 4099
Eiken laden commode
Startprijs 175 EUR
Antieke Engelse hoekkast (mahonie) 4054
Antieke Engelse hoekkast (mahonie)
Startprijs 180 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4277
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 180 EUR