42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Italiaanse commode met intarsia 4092
Italiaanse commode met intarsia
Startprijs 80 EUR
19e Eeuwse Hollandse wandvitrine 4101
19e Eeuwse Hollandse wandvitrine
Startprijs 80 EUR
Engelse butlertray, 19e eeuw 4102
Engelse butlertray, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Italiaanse salontafel met marmer 4122
Italiaanse salontafel met marmer
Startprijs 80 EUR
Italiaanse salontafel met marmer 4123
Startprijs 80 EUR
Vergulde bijzettafel 4151
Vergulde bijzettafel
Startprijs 80 EUR
19e Eeuws Hindelopen scheepskastje 4224
19e Eeuws Hindelopen scheepskastje
Startprijs 80 EUR
Armleunstoel, J. Kohn 4270
Armleunstoel, J. Kohn
Startprijs 80 EUR
Antiek wandkastje, 1900 4295
Antiek wandkastje, 1900
Startprijs 80 EUR
Gründerzeit kapstok, 1900 4271
Gründerzeit kapstok, 1900
Startprijs 90 EUR
Jugendstil boekenkast, 1915 4292
Jugendstil boekenkast, 1915
Startprijs 90 EUR
6x Antieke stoelen, 1920 4331
6x Antieke stoelen, 1920
Startprijs 90 EUR
Hollandse penantkast, 19e eeuw 4061
Hollandse penantkast, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
19e Eeuws voetenbankje 4068
19e Eeuws voetenbankje
Startprijs 100 EUR
Vergulde houten piedestal 4120
Vergulde houten piedestal
Startprijs 100 EUR
Vergulde houten consoletafel 4121
Vergulde houten consoletafel
Startprijs 100 EUR
Franse bijzettafel , 1900 4152
Franse bijzettafel , 1900
Startprijs 100 EUR
Trumeau (koloniaal) 4157
Trumeau (koloniaal)
Startprijs 100 EUR
Italiaanse-stijl commode 4169
Italiaanse-stijl commode
Startprijs 100 EUR
2x Eiken armleunstoelen 4209
2x Eiken armleunstoelen
Startprijs 100 EUR
Mahonie Empire tafel 4241
Mahonie Empire tafel
Startprijs 100 EUR
Antieke halspiegel, 1860 4287
Antieke halspiegel, 1860
Startprijs 100 EUR
Oude Engelse Tilt top tafel 4293
Oude Engelse Tilt top tafel
Startprijs 100 EUR
Houtgestoken bankje, 1880 4315
Houtgestoken bankje, 1880
Startprijs 100 EUR