Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Armleunstoel, Petit Point
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten armleunstoel in Barok-stijl met Petit Point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 65 x 60 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl piedestal
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.

Grote Barok-stijl spiegel
Resultaat: 60 EUR

Grote goudkleurige Barok-stijl spiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 132 x 91 cm. In goede staat.

Grote Empire-stijl spiegel
Resultaat: 60 EUR

Grote goudkleurige Empire-stijl spiegel met kariatiden. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 91 cm. In goede staat.

Electrische comfort stoel
Resultaat: 60 EUR

Bruine lederen comfort stoel. Electrisch. Gemerkt Fitform. Diverse standen verstelbaar. Afmeting: 172 x 82 x 76 cm. In goede staat.

2x Engelse bijzettafels
Resultaat: 60 EUR

Twee Engelse wortelnoten bijzettafels. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x ø 43 cm. / 56 x 38 x 45 cm. In goede staat.

Louis Seize tafel met lade, 1800
Resultaat: 60 EUR

Iepenhouten Louis Seize tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 74 x 82 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische naaitafel, 1930
Resultaat: 60 EUR

Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Bijzettafel met zwanen
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met zwanen. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x ø 38 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x ø 36 cm. In goede staat.

Badkamermeubel, 1915
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame Jugendstil badkamermeubel van messing en marmer. Circa 1915. Afmeting: 77 x 41 x 41 cm. In goede staat.

Eiken gestoken hangkastje
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke bloementafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke bloementafeltjes. Mahoniehout. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 65 - 95 cm. In goede staat.

Zwarte Louis Seize-stijl commode
Resultaat: 50 EUR

Zwarte Louis Seize-stijl commode met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 58 x 128 cm. In goede staat.

Engels theemeubel
Resultaat: 50 EUR

Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe tafel, 1860
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 90 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Italiaanse tafels met speeldoos
Resultaat: 50 EUR

Twee Italiaanse tafels met intarsia en speelwerk. Eén maal met 'O solé mio' en andere met onbekende melodie. Afmeting: 42 - 47 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame spiegel met geheim compartiment
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame 19e Eeuwse vergulde bewerkte houten spiegel met geheim compartiment en dubbele achterwand. Afmeting: H 87 x B 67 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel, 1930
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: 67 x 74 cm. In goede staat.

Gründerzeit kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing ringen en zes haken. Gebruikssporen. Afmeting: 42 x 94 x 13,5 cm. In goede staat.

Indonesisch tafeltje met snijwerk, 1930
Resultaat: 50 EUR

Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Hollandse Hindelopen hoekkast
Resultaat: 50 EUR

Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.

Jugendstil slaapkamermeubel, 1915-1920
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.

Hangoortafel
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.