42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

2x Hongaars porseleinen figuren 6458
2x Hongaars porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR
Goldscheider figuur 6062
Goldscheider figuur
Startprijs 40 EUR
2x Imari porselein 6112
2x Imari porselein
Startprijs 40 EUR
3x Goud-Imari 6114
3x Goud-Imari
Startprijs 40 EUR
3x Oude keramieken vazen 6131
3x Oude keramieken vazen
Startprijs 40 EUR
3x Gemerkt keramiek 6132
3x Gemerkt keramiek
Startprijs 40 EUR
2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930 6188
2x Antieke platelen vazen, 1920 - 1930
Startprijs 40 EUR
Plazuid Gouda theeservies 6189
Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 40 EUR
Delftse schotel, 18e eeuw 6214
Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Antiek porselein 6241
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
3x Makkumse vazen 6243
3x Makkumse vazen
Startprijs 40 EUR
4x Antieke Satsuma sierborden 6370
4x Antieke Satsuma sierborden
Startprijs 40 EUR
2x 19e Eeuwse Imari vazen 6391
2x 19e Eeuwse Imari vazen
Startprijs 40 EUR
2x  Antiek Japan 6443
2x Antiek Japan
Startprijs 40 EUR
Antiek Japans theeservies, 1930 6446
Antiek Japans theeservies, 1930
Startprijs 40 EUR
Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel 6450
Japanse eierschaal porseleinen kop en schotel
Startprijs 40 EUR
Mosa servies (wit) 6480
Mosa servies (wit)
Startprijs 40 EUR
2x Duits serviesgoed 6481
2x Duits serviesgoed
Startprijs 40 EUR
18e-19e Eeuwse porseleinen schotel 6486
18e-19e Eeuwse porseleinen schotel
Startprijs 40 EUR
3x Oud Chinees porselein 6489
3x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Gerold figuur, Papegaai 6490
Gerold figuur, Papegaai
Startprijs 40 EUR
3x Antieke Japanse borden 6495
3x Antieke Japanse borden
Startprijs 40 EUR
3-Delig Imari kaststel 6497
3-Delig Imari kaststel
Startprijs 40 EUR
Duits drakenservies 6516
Duits drakenservies
Startprijs 40 EUR