Grote antieke Chinese celadon kom. Afmeting: 8 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Zeven schotels, divers + vijf kopjes, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 -11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen geribbelde siervazen met tuin decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.