Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
E. Rabbers, Twee pinken in stal 1192
E. Rabbers, Twee pinken in stal

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
R. Withaar, Boerderij met boer en kippen 1190
R. Withaar, Boerderij met boer en kippen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade 1152
Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
K. Bender, Hollands ijsgezicht 1151
K. Bender, Hollands ijsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen 1126
C. Cornelisz, Stilleven met citroen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.C. Roelandse, Havengezicht Amsterdam 1105
J.C. Roelandse, Havengezicht Amsterdam

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem 1085
Mogelijk Walesse Ting, Twee vrouwen met bloem

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
A. Bleys, Volendamse visser in interieur 1061
A. Bleys, Volendamse visser in interieur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen 1060
A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
Marius Bauer, Portret Mata Hari 1002
Marius Bauer, Portret Mata Hari

Resultaat:

12.000 EUR

Verkocht
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1470
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee

Resultaat:

30 EUR

4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw 1469
4x Antieke gravures, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
H. Lasch, Huis in de duinen 1460
H. Lasch, Huis in de duinen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Josef Mühlbeck., Riviergezicht 1458
Josef Mühlbeck., Riviergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen 1457
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Monogram H.B., Baby op sofa 1454
Monogram H.B., Baby op sofa

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk 1452
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met boerderij 1442
Ongesigneerd, Landschap met boerderij

Resultaat:

50 EUR

Oude landkaart 1437
Oude landkaart
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Korver, Bengaalse tijger 1436
Korver, Bengaalse tijger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. ter Haar, Herderin met schapen 1435
J. ter Haar, Herderin met schapen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam 1432
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Blok v.d. Velden, Texel 1428
Blok v.d. Velden, Texel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees achter-glas-schilderij 1425
Chinees achter-glas-schilderij

Resultaat:

50 EUR