Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Stadsplattegrond Almelo 1423
Stadsplattegrond Almelo

Resultaat:

25 EUR

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1422
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 15 EUR
Onduid. gesig., Abstract figuratief 1421
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 15 EUR
Verkocht
B.H. Bolink, Strandgezicht 1420
B.H. Bolink, Strandgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Naar N. Maes, Man bid voor het maal 1416
Naar N. Maes, Man bid voor het maal

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees zijdeschilderij 1414
Chinees zijdeschilderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1399
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen 1398
A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
B.Janssen, Dorpsgezicht met sloot 1387
B.Janssen, Dorpsgezicht met sloot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard 1382
F.W.N. Mulert Fecit, Turkse soldaat te paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee 1378
Ongesigneerd, Scheveningse bomschuiten op zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
K. Burgmans, Schelpenvissers op strand 1368
K. Burgmans, Schelpenvissers op strand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht 1364
J.P. Molenaar, Hollands riviergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Monogram F.S., Liggend vrouwelijk naakt 1361
Monogram F.S., Liggend vrouwelijk naakt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Kik, Hollands havengezicht 1360
J. Kik, Hollands havengezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Clairy?, Boten bij vuurtoren 1359
Clairy?, Boten bij vuurtoren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H.Millhagen, Vakwerkboerderij aan waterkant 1357
H.Millhagen, Vakwerkboerderij aan waterkant

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien 1352
Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Miniatuur portretten 1341
5x Miniatuur portretten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G.C. Rol, Gezicht op Leikanger 1337
G.C. Rol, Gezicht op Leikanger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Verleur, Boslandschap 1335
A. Verleur, Boslandschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stilleven met fruit 1333
Onduid. gesig., Stilleven met fruit

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
C.N. Storm, Binnentuin Deventer 1328
C.N. Storm, Binnentuin Deventer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram, Figuur in boeren interieur 1325
Monogram, Figuur in boeren interieur

Resultaat:

40 EUR