Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper 1147
L. Scheen, Havengezicht Rotterdam met stoomsleper

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Daniels, Hollands havengezicht 1281
Daniels, Hollands havengezicht

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Georges Pierre Guinegault, Ballerina 1237
Georges Pierre Guinegault, Ballerina

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
W. Markensteijn/A. Knikker, Stadsgracht 1118
W. Markensteijn/A. Knikker, Stadsgracht

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Piet Bouter, Herder bij zijn schapen 1044
Piet Bouter, Herder bij zijn schapen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren 1081
Jacob E. Paans, Hollandse gracht met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Groeneveld, Boerderij met boerin en punter 1119
C. Groeneveld, Boerderij met boerin en punter

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J. Damstra, Eenden familie aan waterkant 1121
J. Damstra, Eenden familie aan waterkant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen 1203
E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling 1430
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen 1060
A. Bleys, Volendamse visser schilt aardappelen

Resultaat:

205 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht 1007
Onduid. gesig., Hollands zeegezicht

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame met roos 1018
Ongesigneerd, Dame met roos

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam 1068
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
C.J. Addicks, boerenvrouw 1208
C.J. Addicks, boerenvrouw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Antieke miniatuur schilderijen 1309
3x Antieke miniatuur schilderijen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. Bleys, Volendamse visser in interieur 1061
A. Bleys, Volendamse visser in interieur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Erhardt, Paardenhoofd 1372
Erhardt, Paardenhoofd

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen 1139
Ongesigneerd, Vaas met pioenrozen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
B. Poppelman, Jachthond 1078
B. Poppelman, Jachthond

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen 1167
G. Lerin, Balletdanseres bij gordijn en bloemen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G. Corneille, Duif met compositie muzikant 1236
G. Corneille, Duif met compositie muzikant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
W.C. Rip, Hollands havengezicht 1123
W.C. Rip, Hollands havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
E. Rabbers, Twee pinken in stal 1192
E. Rabbers, Twee pinken in stal

Resultaat:

260 EUR