Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Guillaume Corneille, Vogel met slang 1412
Guillaume Corneille, Vogel met slang
Startprijs 80 EUR
Guillaume Corneille, Duif met zon 1413
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Chinees zijdeschilderij 1414
Chinees zijdeschilderij

Resultaat:

40 EUR

J. Hendriks, Havengezicht 1415
J. Hendriks, Havengezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Naar N. Maes, Man bid voor het maal 1416
Naar N. Maes, Man bid voor het maal

Resultaat:

60 EUR

2x Japanse lithografieën 1417
2x Japanse lithografieën
Startprijs 50 EUR
Andre Lambert, Frans havengezicht 1418
Andre Lambert, Frans havengezicht
Startprijs 325 EUR
Alberto Schunk, Amor 1419
Alberto Schunk, Amor
Startprijs 200 EUR
Verkocht
B.H. Bolink, Strandgezicht 1420
B.H. Bolink, Strandgezicht

Resultaat:

60 EUR

Onduid. gesig., Abstract figuratief 1421
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 15 EUR
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad 1422
K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Stadsplattegrond Almelo 1423
Stadsplattegrond Almelo

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur 1424
J. Damstra, Landschap met windmolens en figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees achter-glas-schilderij 1425
Chinees achter-glas-schilderij

Resultaat:

50 EUR

Ton Anconé, Boerderij 1426
Ton Anconé, Boerderij
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 3x Erotische etsen 1427
Ongesigneerd, 3x Erotische etsen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Blok v.d. Velden, Texel 1428
Blok v.d. Velden, Texel

Resultaat:

120 EUR

Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur) 1429
Ongesigneerd, Edele dame in bos (miniatuur)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling 1430
H.A. van Trigt, Egyptische voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal 1431
L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam 1432
Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam

Resultaat:

110 EUR

Jonk, Vaas met gele rozen 1433
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 50 EUR
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht 1434
Koningin Wilhelmina, Wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J. ter Haar, Herderin met schapen 1435
J. ter Haar, Herderin met schapen

Resultaat:

50 EUR