Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Korver, Bengaalse tijger
Resultaat: 80 EUR

Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Oude landkaart
Startprijs 40 EUR

Oude landkaart. Liho door Christiano Geltiae Cliviae Fini Timotumqve Locotum Verissima Descriptio. Afmeting: 50 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Jansink, Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR

Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startprijs 25 EUR

Monogram P.B. Avril '83. Franse Fayence bierpul met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.

L. Lambert, Vele spelende figuren op strand
Resultaat: 180 EUR

L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bomschuiten op strand
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Bomschuiten op het strand met vissersvrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met boerderij
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met boerderij, boerin en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 17,5 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Lutterzand
Startprijs 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene stett Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 45 EUR

A. Scheerder. 1943. Almelo. Bosrand met panoramisch uitzicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Bep Toscani, Abstract
Startprijs 30 EUR

Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.

Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 30 EUR

Andre Arendsman. 2000. Titel: Pauze. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 39 cm. In goede staat.

2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 30 EUR

Twee lithografieën van Peter v.d. Anker. Eén maal Pown the Avenue, nr. 34/50. Eén maal Metropolitan Museum, nr. 35/50. Litho's op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

2x Oude ikonen
Startprijs 60 EUR

Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...

G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR

G. van Jeveren. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

J.A.S., 2x Tulpen
Resultaat: 40 EUR

Johannes Adrianus Smit. Twee lithografieën. Mokum Red + Bellona. Litho op papier. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen
Resultaat: 80 EUR

D. Voerman. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk
Resultaat: 40 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.

J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR

J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.

Monogram H.B., Baby op sofa
Resultaat: 45 EUR

Monogram H.B. 1921. Baby op sofa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

C. Seidl, Blokhut in winterse bergen
Resultaat: 40 EUR

Clemens Seidl. 1874 - 1956. Duitse School. Blokhut in winterse bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 40 EUR

W. Böhme-Brauer. Duitse School. 1875 - Duits landschap met dorpsgezicht. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Resultaat: 35 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

Josef Mühlbeck., Riviergezicht
Resultaat: 40 EUR

Josef Mühlbeck (1878-1920). Duitse School. Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 43 cm. In goede staat.

E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR

E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.