Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Korver, Bengaalse tijger 1436
Korver, Bengaalse tijger

Resultaat:

80 EUR

Oude landkaart 1437
Oude landkaart
Startprijs 40 EUR
Jansink, Vaas met bloemen 1438
Jansink, Vaas met bloemen
Startprijs 30 EUR
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen 1439
Monogram P.B., Franse Fayence bierpul met bloemen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand 1440
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand

Resultaat:

180 EUR

Ongesigneerd, Bomschuiten op strand 1441
Ongesigneerd, Bomschuiten op strand
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met boerderij 1442
Ongesigneerd, Landschap met boerderij

Resultaat:

50 EUR

Frans Baaijens, Lutterzand 1443
Frans Baaijens, Lutterzand
Startprijs 100 EUR
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht 1444
A. Scheerder, Bosrand met panoramisch uitzicht
Startprijs 45 EUR
Bep Toscani, Abstract 1445
Bep Toscani, Abstract
Startprijs 30 EUR
Andre Arendsman, Pauze 1446
Andre Arendsman, Pauze
Startprijs 30 EUR
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën 1447
2x Peter v.d. Akker, Lithografieën
Startprijs 30 EUR
2x Oude ikonen 1448
2x Oude ikonen
Startprijs 60 EUR
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames 1449
G. van Jeveren, Hollands strandsgezicht met dames
Startprijs 30 EUR
Verkocht
J.A.S., 2x Tulpen 1450
J.A.S., 2x Tulpen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen 1451
D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk 1452
P. van Wijngaerdt, Hollands riviergezicht Sloterdijk

Resultaat:

40 EUR

J.H. Doeleman, Figuren op landweg 1453
J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Monogram H.B., Baby op sofa 1454
Monogram H.B., Baby op sofa

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen 1455
C. Seidl, Blokhut in winterse bergen

Resultaat:

40 EUR

W. Böhme-Brauer, Duits landschap 1456
W. Böhme-Brauer, Duits landschap
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen 1457
Monogram H.V.P., Stilleven met rozen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Josef Mühlbeck., Riviergezicht 1458
Josef Mühlbeck., Riviergezicht

Resultaat:

40 EUR

E. Kalkofen, Riviergezicht 1459
E. Kalkofen, Riviergezicht
Startprijs 30 EUR