Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Armband Elvis Memphis 437
Armband Elvis Memphis
Startprijs 35 EUR
Set met zilveren ring, choker, oorknoppen 452
Set met zilveren ring, choker, oorknoppen
Startprijs 35 EUR
Goud op zilveren ring met steen 558
Goud op zilveren ring met steen
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren zakhorloges 702
2 Zilveren zakhorloges
Startprijs 35 EUR
Collier van parels in roze tinten 867
Collier van parels in roze tinten
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband met gekleurde zirconia's 879
Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR
11 Armbanden 880
11 Armbanden
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanghorloge 920
Zilveren hanghorloge
Startprijs 35 EUR
Lot edelstenen kralen 186
Lot edelstenen kralen
Startprijs 40 EUR
Design dames horloge 288
Design dames horloge
Startprijs 40 EUR
Zilveren hanger met edelstenen 358
Zilveren hanger met edelstenen
Startprijs 40 EUR
Lot zilveren sieraden, 3x 362
Lot zilveren sieraden, 3x
Startprijs 40 EUR
Zilveren setje en bulova horloge 453
Zilveren setje en bulova horloge
Startprijs 40 EUR
Zilveren ring amethist en topaas 457
Zilveren ring amethist en topaas
Startprijs 40 EUR
Lot zilveren sieraden 460
Lot zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR
Lot edelstenen colliers 487
Lot edelstenen colliers
Startprijs 40 EUR
Horloge Wave London 605
Horloge Wave London
Startprijs 40 EUR
2 Zakhorloges 680
2 Zakhorloges
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband met zirconia's 708
Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 40 EUR
5 Zilveren ringen zirconia 711
5 Zilveren ringen zirconia
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband Mexico 719
Zilveren armband Mexico
Startprijs 40 EUR
Zilver vergulde armband met zirconia's 721
Zilver vergulde armband met zirconia's
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband met witte opaal 751
Zilveren armband met witte opaal
Startprijs 40 EUR
Goud op zilveren choker met barnsteen 755
Goud op zilveren choker met barnsteen
Startprijs 40 EUR