Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek tinnen figuur, Naakte dame 5152
Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Startprijs 125 EUR
Beeld van Napoleon, 1920 5153
Beeld van Napoleon, 1920
Startprijs 125 EUR
Bewerkte bronzen schedel 5057
Bewerkte bronzen schedel
Startprijs 130 EUR
Moderne bronzen figuur, Naakte dikke dame 5074
Moderne bronzen figuur, Naakte dikke dame
Startprijs 130 EUR
Antieke gipsen damesbuste, 1915 5122
Antieke gipsen damesbuste, 1915
Startprijs 130 EUR
Art Deco-stijl boekensteun, Uil 5099
Art Deco-stijl boekensteun, Uil
Startprijs 135 EUR
Marmeren buste, J. Aurili 5031
Marmeren buste, J. Aurili
Startprijs 150 EUR
Antiek beeld, Napoleon 5051
Antiek beeld, Napoleon
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, Boerenvrouw 5042
Bronzen figuur, Boerenvrouw
Startprijs 175 EUR
Grote 17e eeuwse piëta 5149
Grote 17e eeuwse piëta
Startprijs 175 EUR
Chinees figuur van brons 5039
Chinees figuur van brons
Startprijs 190 EUR
Bronzen figuur, Gebonden man 5087
Bronzen figuur, Gebonden man
Startprijs 190 EUR
Bronzen meisjesbuste 5098
Bronzen meisjesbuste
Startprijs 190 EUR
Chinees bronzen figuur 5022
Chinees bronzen figuur
Startprijs 200 EUR
2x Antieke marmeren dames bustes 5032
2x Antieke marmeren dames bustes
Startprijs 200 EUR
Antieke marmeren buste 5034
Antieke marmeren buste
Startprijs 200 EUR
Bronzen figuur, Twee dansende figuren 5056
Bronzen figuur, Twee dansende figuren
Startprijs 200 EUR
19e Eeuws bronzen figuur 5093
19e Eeuws bronzen figuur
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Liefdespaar 5126
Bronzen beeld, Liefdespaar
Startprijs 200 EUR
Antiek vergulde Mercurius, 1900 5137
Antiek vergulde Mercurius, 1900
Startprijs 200 EUR
Grote Italiaanse wit marmeren engel 5112
Grote Italiaanse wit marmeren engel
Startprijs 240 EUR
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh 5013
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
Startprijs 250 EUR
Bronzen figuur, Kalkoen 5078
Bronzen figuur, Kalkoen
Startprijs 250 EUR
Groot houten beeld, 18e eeuw 5084
Groot houten beeld, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR