43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret 1358
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret

50 EUR

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht 1362
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht

50 EUR

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed 1367
Ongesigneerd, Dame met hoge hoed

50 EUR

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer 1370
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer

50 EUR

5x 19e eeuwse prenten in lijst 1391
5x 19e eeuwse prenten in lijst

50 EUR

Chinese School, Paard 1398
Chinese School, Paard

50 EUR

Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren 1400
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren

50 EUR

H. van Langen, Glazen vaas met bloemen 1405
H. van Langen, Glazen vaas met bloemen

50 EUR

Maya Wildevuur, Abstract figuratief 1414
Maya Wildevuur, Abstract figuratief

50 EUR

A.R. Cooke, Calm waters 1418
A.R. Cooke, Calm waters

50 EUR

Ongesigneerd, Maria ikoon op blik 1447
Ongesigneerd, Maria ikoon op blik

50 EUR

Onduidelijk, Meisje met mand en duiven 1430
Onduidelijk, Meisje met mand en duiven

45 EUR

Guillaume Corneille, Vogel met slang 1454
Guillaume Corneille, Vogel met slang

45 EUR

K. Borgbrüm, Huis in landschap 1121
K. Borgbrüm, Huis in landschap

40 EUR

S. van Veen, Paardenkar op zandpad 1122
S. van Veen, Paardenkar op zandpad

40 EUR

C. de Korte, Binnenhof met kippen 1123
C. de Korte, Binnenhof met kippen

40 EUR

3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures 1302
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures

40 EUR

W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1323
W. Hatebeuk, Stadsgezicht

40 EUR

Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling 1326
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling

40 EUR

F. Roth, Winterlandschap 1341
F. Roth, Winterlandschap

40 EUR

Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom 1369
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom

40 EUR

Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant 1380
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant

40 EUR

D. Kruis, Hollands wintergezicht 1393
D. Kruis, Hollands wintergezicht

40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland 1395
17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland

40 EUR