Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lepeldoos met zilveren vorkjes 466
Lepeldoos met zilveren vorkjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren soezenmand 366
Zilveren soezenmand

Resultaat:

630 EUR

Verkocht
Zilveren broekstukken 341
Zilveren broekstukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw 15
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot lot plated 718
Groot lot plated

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren theelepels (20x) 524
Zilveren theelepels (20x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers met zilver (5x) 399
Lot divers met zilver (5x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren cello met horloge 93
Zilveren cello met horloge

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw 14
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Lot zilver, divers 825
Lot zilver, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Zilveren bestekdelen 798
5 Zilveren bestekdelen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 767
Zilveren schaal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
6 Zilveren servetringen 738
6 Zilveren servetringen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren decanteertrechter 697
Zilveren decanteertrechter

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers zilver 693
Lot divers zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
12 Zilveren oestervorkjes 666
12 Zilveren oestervorkjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bijbel met zilverwerk 247
Bijbel met zilverwerk

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 220
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6 Zilveren onderzetters 168
6 Zilveren onderzetters

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
6 Zilveren onderzetters 167
6 Zilveren onderzetters

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 118
Zilveren koffiekan

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren ijscouvert 91
Zilveren ijscouvert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Zilveren koektrommels Bonebakker 24
2 Zilveren koektrommels Bonebakker

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren kan 21
Zilveren kan

Resultaat:

350 EUR