Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met figuren decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 x ø 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse schalen, Foo-hond, tekst, floraal, bodemmerk, goed. Eén pap-bordje, Familie Rose/vogel decor, haarlijn. Eén kom, Amsterdams' Bont, haarlijnen. Afmet...
Aparte 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met landschap + witte florale decors. Tuit beschadigd. Hengsel gelijmd. Afmeting: 13 x 20 x ø 11 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vazen. 18e - 19e Eeuw. Eén maal Kang Xi vaas met figuren decor, gelijmd. Eén maal Kang Xi vaas met figuren in coulissen decor, scherf gelijmd. Twee vazen met kostbaarh...
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met Familie Noir figuren decor, vogels en bloemen. Circa 1920. Houten basement met messing montuur. Afmeting: H 82 x ø 21 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Twee vazen minimale chip. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 x ø 20 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese gemberpotten. Eén Familie Rose vaas, republiek, bodemmerk. Afmeting: 19 - 31 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke majolica jardiniere met floraal/vogel decor. Genummerd. Circa 1915. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 21 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Nymphenburg porseleinen schotels. Met handbeschilderd landschap decor. München 1880. Echter 1980 Münchener Rückversicherungs Gesellschaft. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Duitse Stadt Meissen porseleinen servies. Circa 1930. Bestaande uit: 1x Theekan, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x borden. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat. 1 kopje gelijmd.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met gouden sluiervissen decor. Bodemmerk. Afmeting: 9 x 13 x 7 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met Foo-hond en bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 17,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Vazen, dekselpotten, schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Eén maal Queng Lung, floraal. Eén maal vaas decor, chips. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.