Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden collier met granaathanger 436
Gouden collier met granaathanger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring met amethist 535
Gouden ring met amethist

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Alpaca tabaksdoos & lepels 546
Alpaca tabaksdoos & lepels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren naaigarnituur 616
Zilveren naaigarnituur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring met camee 630
Gouden ring met camee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Beursjes met zilver, 646
3 Beursjes met zilver,

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonniere 746
Zilveren bonbonniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband 909
Zilveren armband

Resultaat:

80 EUR

3 Gouden hangers 941
3 Gouden hangers
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Collier en armband met bloedkoraal 962
Collier en armband met bloedkoraal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. van Steenacker, Kerk 1111
A. van Steenacker, Kerk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst 1171
A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin 1181
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin 1182
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
P.G. Meijers, Stadspoort 1189
P.G. Meijers, Stadspoort

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen 1211
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. von der Willigen, Vaas met bloemen 1268
A. von der Willigen, Vaas met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Willem Raaphorst, Pot met bloemen 1286
Willem Raaphorst, Pot met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken 1295
John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Boeren interieur 1311
Onduid.gesign., Boeren interieur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen 1325
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis 1338
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden 1364
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen 1410
W. Verhave, Zonnige boerderij met kippen

Resultaat:

80 EUR