Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
T. Ankone, Boererij op Bommelas 1425
T. Ankone, Boererij op Bommelas

Resultaat:

80 EUR

Leon Danchin, Jachthond met haas 1433
Leon Danchin, Jachthond met haas
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Oud Chinees brons 2066
2x Oud Chinees brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese stempel 2068
Antieke Chinese stempel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vergulde kroonluchter 2111
Vergulde kroonluchter

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen 2136
2x Antieke petroleumlampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen 2137
2x Antieke petroleumlampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan 2140
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan

Resultaat:

80 EUR

Chinese wierookbrander 2177
Chinese wierookbrander
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Verzameling Petit Point accessoires 2390
Verzameling Petit Point accessoires

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
½ Cent (27x), 1883 - 1940 2938
½ Cent (27x), 1883 - 1940

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Schaakset Peter Ganine U.S.A. 3308
2x Schaakset Peter Ganine U.S.A.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese staartklok, eiken 3598
Friese staartklok, eiken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel 4106
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke kist, 1900 4128
Antieke kist, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4130
Engelse armleunstoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl fauteuil 4142
Louis Seize-stijl fauteuil

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse wortelnoten theetafel 4173
19e Eeuwse wortelnoten theetafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Boekenkast met schuifdeuren 4176
Boekenkast met schuifdeuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schrijftafel met wangen, 1870 4186
Schrijftafel met wangen, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse eiken kist 4218
17e - 18e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten zuil 4304
Houten zuil

Resultaat:

80 EUR

Art Deco figuur op sokkel 5031
Art Deco figuur op sokkel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Groot boeddhabeeld 5094
Groot boeddhabeeld

Resultaat:

80 EUR