43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Colenbrander Ram schaal Sprong 6235
Colenbrander Ram schaal Sprong

550 EUR

Colenbrander Ram vaas 6238
Colenbrander Ram vaas

550 EUR

3x 18e Eeuwse Delftse schotels 6328
3x 18e Eeuwse Delftse schotels

550 EUR

Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm. 6375
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm.

550 EUR

Oude/antieke Chinese vaas 6432
Oude/antieke Chinese vaas

550 EUR

5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

500 EUR

Oude Chinese penselen pot 6150
Oude Chinese penselen pot

500 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas 6525
Oude Chinese Familie Rose vaas

500 EUR

Colenbrander Ram vaas Hol 39 6186
Colenbrander Ram vaas Hol 39

475 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6005
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

450 EUR

Colenbrander Ram schaal Sprong 6234

450 EUR

Oude Chinese kom 6382
Oude Chinese kom

450 EUR

Colenbrander Ram schaal landelijk 6247
Colenbrander Ram schaal landelijk

435 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom 6001
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom

425 EUR

Chinese octagonale vaas 6266
Chinese octagonale vaas

425 EUR

Antieke Chinese penselen aflegger 6248
Antieke Chinese penselen aflegger

420 EUR

Lot antiek porselein, Chinees/Japans 6435
Lot antiek porselein, Chinees/Japans

400 EUR

Grote Delftse Fayence pronk dekselpot 6018
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot

380 EUR

Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930 6020
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930

380 EUR

Chinese vaas met tekst 6209
Chinese vaas met tekst

380 EUR

Kapitale Delftse Fayence vaas 6021
Kapitale Delftse Fayence vaas

375 EUR

6x 18e Eeuws Chinees porselein 6027
6x 18e Eeuws Chinees porselein

375 EUR

Oude Chinese kom met wood decor 6089
Oude Chinese kom met wood decor

375 EUR

Colenbrander Ram vaas Dun 6246
Colenbrander Ram vaas Dun

375 EUR