Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande Junghans klok, 1930 3662
Staande Junghans klok, 1930

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Antieke messing duivenklokken 3576
2x Antieke messing duivenklokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwalder rozenklokje 3595
Schwarzwalder rozenklokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke duivenklokken 3645
4x Oude/antieke duivenklokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke klokjes 3578
5x Oude/antieke klokjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
7x Oude wekkers 3604
7x Oude wekkers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3666
Friese staartklok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot oude wekkers (9x) 3610
Lot oude wekkers (9x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Delfts klokkenstel 3627
2x Delfts klokkenstel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
19e Eeuwse wandklok 3646
19e Eeuwse wandklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke schoolklok 3647
Antieke schoolklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Duitse portaalklok 3668
Oude Duitse portaalklok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bureau-spoorweg horloge 3582
Bureau-spoorweg horloge

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Oude duivenklokken 3596
3x Oude duivenklokken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6x Oude/antieke reiswekkers 3607
6x Oude/antieke reiswekkers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mahonie bimbam regulateur, 1920 3638
Mahonie bimbam regulateur, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bakelieten wandklok, 1940 3665
Bakelieten wandklok, 1940

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
9x Oude wekkers 3603
9x Oude wekkers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Schoolklokken 3664
2x Schoolklokken

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok 3669
Schwarzwalder klok

Resultaat:

25 EUR