43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Antieke 2-delige Engelse vitrinekast 4072
Antieke 2-delige Engelse vitrinekast

245 EUR

Antieke Barok commode 4034
Antieke Barok commode

230 EUR

Antiek schrijfbureau met stoel 4181
Antiek schrijfbureau met stoel

230 EUR

Engelse Art Deco stoel 4107
Engelse Art Deco stoel

225 EUR

1-Deurs teakhouten vitrine 4154
1-Deurs teakhouten vitrine

225 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe vlinderbank 4185
19e Eeuwse Louis Philippe vlinderbank

225 EUR

Palissander Empire tafel 4053
Palissander Empire tafel

220 EUR

Engelse klaptafel (mahonie) 4119
Engelse klaptafel (mahonie)

220 EUR

18e Eeuwse Duitse dekenkist 4230
18e Eeuwse Duitse dekenkist

220 EUR

18e Eeuwse Barok secretaire 4288
18e Eeuwse Barok secretaire

220 EUR

Empire secretaire, 1820 4022
Empire secretaire, 1820

210 EUR

Hollandse bonheur, 1860 4032
Hollandse bonheur, 1860

200 EUR

Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad 4042
Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad

200 EUR

Willem III vitrinekast 4048
Willem III vitrinekast

200 EUR

19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

200 EUR

18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

200 EUR

Antieke eiken kussenkast 4074
Antieke eiken kussenkast

200 EUR

Louis Philippe secretaire, 1870 4084
Louis Philippe secretaire, 1870

200 EUR

Antieke Franse eiken jachtkast 4097
Antieke Franse eiken jachtkast

200 EUR

6x Antieke Franse stoelen 4117
6x Antieke Franse stoelen

200 EUR

Antieke Mechelse schrijftafel 4118
Antieke Mechelse schrijftafel

200 EUR

Teak gestoken (TV)meubel 4226
Teak gestoken (TV)meubel

200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten trumeaux 4255
19e Eeuwse mahoniehouten trumeaux

200 EUR

Koloniaal damessecretaire 4256
Koloniaal damessecretaire

200 EUR