Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Bisquit porseleinen figuren 6114
3x Bisquit porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR
2x Porseleinen figuren 6115
2x Porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR
4 Antieke Madonna figuren 6116
4 Antieke Madonna figuren
Startprijs 60 EUR
3x Delfts blauw 6219
3x Delfts blauw
Startprijs 60 EUR
3x Antiek porselein 6280
3x Antiek porselein
Startprijs 60 EUR
Karl Ens, Dekseldoos 6287
Karl Ens, Dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese trekpot 6342
Oude Chinese trekpot
Startprijs 60 EUR
Chinese plaquette + kamerscherm 6364
Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 60 EUR
4x Chinees porselein 6386
4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Antiek Japans Satsuma servies 6425
Antiek Japans Satsuma servies
Startprijs 60 EUR
30x Antieke Royal Sphinx Maastricht borden 6428
30x Antieke Royal Sphinx Maastricht borden
Startprijs 60 EUR
Lot Biedermeier-stijl porselein 6430
Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR
Lot porselein, divers (8x) 6441
Lot porselein, divers (8x)
Startprijs 60 EUR
5-Delig V & B kaststel, 1930 6453
5-Delig V & B kaststel, 1930
Startprijs 60 EUR
2x Oude Chinese Foo-honden 6458
2x Oude Chinese Foo-honden
Startprijs 60 EUR
Porseleinen klokje 6462
Porseleinen klokje
Startprijs 60 EUR
2x Chinese kommen 6488
2x Chinese kommen
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Chinese schalen 6489
2x Antieke Chinese schalen
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese ghendi 6529
Antieke Chinese ghendi
Startprijs 60 EUR
7-Delige Art Deco-stijl karafset 6541
7-Delige Art Deco-stijl karafset
Startprijs 60 EUR
3x Chinees porselein, 19e eeuw 6631
3x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
2x Gevlochten schalen 6640
2x Gevlochten schalen
Startprijs 60 EUR
5x Oude jade amuletten 6652
5x Oude jade amuletten
Startprijs 60 EUR
5-Delig Satsuma kaststel, 1920 6289
5-Delig Satsuma kaststel, 1920
Startprijs 65 EUR