Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
G. Corneille, Printemps Tropical 1055
G. Corneille, Printemps Tropical

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai 1090
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met vlieg 1091
J. Mankes, Kraai met vlieg

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe 1014
N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen 1233
E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten 1086
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
L. Hubert, Stilleven vaas en fruit 1467
L. Hubert, Stilleven vaas en fruit

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen 1137
A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren 1146
L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wolvecamp, Abstracte compositie 1016
Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin 1026
Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Walasse Ting, Vrouw met rokje en kat 1108
Walasse Ting, Vrouw met rokje en kat

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Josef Strahn, Jongen met geiten 1185
Josef Strahn, Jongen met geiten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Russische School, Meisje met bloem 1343
Russische School, Meisje met bloem

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven 1482
Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Pieter de Regt, Hollands wintergezicht 1030
Pieter de Regt, Hollands wintergezicht

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
C. Koppenol, Schaapskooi 1024
C. Koppenol, Schaapskooi

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Standgezicht 1128
J.J.H. van Leeuwen, Standgezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
L. Eland, Indonesisch landschap met paardenkar 1287
L. Eland, Indonesisch landschap met paardenkar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1378
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge 1029
W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Hollands landschap 1057
C. Verschuur, Hollands landschap

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes 1124
A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Halfnaakte dame 1157
Patrick Nagel, Halfnaakte dame

Resultaat:

300 EUR