Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren Djokja koffie percolators 324
2 Zilveren Djokja koffie percolators

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Set zilveren tafelfazanten 37
Set zilveren tafelfazanten

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret 38
Zilveren cabaret

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren kan 40
Zilveren kan

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren presenteerblad 50
Zilveren presenteerblad

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
19x Divers zilveren schepwerk 575
19x Divers zilveren schepwerk

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke tas met zilver 1756 98
Antieke tas met zilver 1756

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren koffiekan 118
Zilveren koffiekan

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaren 770
Paar zilveren kandelaren

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Zilveren ijscouvert in cassette 65
Zilveren ijscouvert in cassette

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
6 Zilveren onderzetters 168
6 Zilveren onderzetters

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Karaffen met zilver 748
2 Karaffen met zilver

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse zilveren lepels 162
5x 18e Eeuwse zilveren lepels

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Russische beker 148
19e Eeuwse Russische beker

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
6 Zilveren onderzetters 167
6 Zilveren onderzetters

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren visschep, 1835 448
Zilveren visschep, 1835

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren servies op dienblad 173
Zilveren servies op dienblad

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Zilveren hengselschaal 67
Zilveren hengselschaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 123
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 192
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren doosje 222
Zilveren doosje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren kan 467
Zilveren kan

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zilveren kelk 597
Zilveren kelk

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Zilveren roomkom met deksel 20
Zilveren roomkom met deksel

Resultaat:

200 EUR