Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren dienblad 73
Zilveren dienblad

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Must de Cartier, Aansteker en pen 88
Must de Cartier, Aansteker en pen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren ovale Art Deco schaal 268
Zilveren ovale Art Deco schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren suikerstrooier 345
Zilveren suikerstrooier

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Paar zilveren kandelaren 447
Paar zilveren kandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Karaf met zilver montuur 219
Karaf met zilver montuur

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Zilveren serveerbokaal met bestek 47
Zilveren serveerbokaal met bestek

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren rammelaar 571
Zilveren rammelaar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren plaquette Arca di Noe 145
Zilveren plaquette Arca di Noe

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot bestekdelen met parelrand 422
Lot bestekdelen met parelrand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren brillenkoker, 1869 444
Zilveren brillenkoker, 1869

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Zilveren kandelaren 700
3 Zilveren kandelaren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Divers zilveren bestek, 14 x 470
Divers zilveren bestek, 14 x

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
18e Eeuwse zilveren reisset 497
18e Eeuwse zilveren reisset

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren kannetje 642
Zilveren kannetje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren mand 822
Zilveren mand

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 72
Zilveren schaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren jat 92
Zilveren jat

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pijpje met goud 170
Pijpje met goud

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren broekstukken 341
Zilveren broekstukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Cachette's met zilver 391
2 Cachette's met zilver

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot divers met zilver (5x) 399
Lot divers met zilver (5x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5x Zilveren lepels 416
5x Zilveren lepels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3 Zilveren kandelaren 542
3 Zilveren kandelaren

Resultaat:

150 EUR