43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Antiek beeld, Napoleon 5114
Antiek beeld, Napoleon
Startprijs 150 EUR
Antieke bronzen buste 5089
Antieke bronzen buste
Startprijs 220 EUR
Chinees bronzen beeld 5014
Chinees bronzen beeld
Startprijs 240 EUR
Groot houten beeld, 18e eeuw 5109
Groot houten beeld, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh 5122
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
Startprijs 250 EUR
2x Art Deco boekensteunen 5030
2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 275 EUR
Antiek bronzen figuur, Herdersjongen met stok 5108
Antiek bronzen figuur, Herdersjongen met stok
Startprijs 280 EUR
2x Houten Barok putti 5121
2x Houten Barok putti
Startprijs 300 EUR
Oude/antieke bronzen boeddha 5005
Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 400 EUR
18e-19e Eeuws houten figuur 5020
18e-19e Eeuws houten figuur
Startprijs 450 EUR
2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren 5086
2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren
Startprijs 450 EUR
18e Eeuws houten beeld 5085
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 500 EUR
Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy 5079
Antiek verguld beeld vrouw, Paul Duboy
Startprijs 550 EUR
Antiek Chinees bronzen figuur 5059
Antiek Chinees bronzen figuur
Startprijs 700 EUR
L. Spilliaert, Buste 5009
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
L. Spilliaert, Buste 5010
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
E. Picault, Antiek bronzen figuur 5022
E. Picault, Antiek bronzen figuur
Startprijs 950 EUR
Bronzen figuur, Man met zwaard 5037
Bronzen figuur, Man met zwaard
Startprijs 1.500 EUR
Beeld, R. Clark 5003
Beeld, R. Clark
Startprijs 2.700 EUR
Bronzen adelaar 5111
Bronzen adelaar

20 EUR

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd 5087
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd

30 EUR

Antiek bronzen plaquette 5116
Antiek bronzen plaquette

35 EUR

Boeddha figuur 5100
Boeddha figuur

35 EUR

2x Beelden (naar Rodin) 5115
2x Beelden (naar Rodin)

35 EUR