Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse kolompendule 3081
Franse kolompendule
Startprijs 375 EUR
Lenzkirch klok 3074
Lenzkirch klok
Startprijs 400 EUR
Weense portaalklok 3350
Weense portaalklok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Pendule,vuurverguld 3034
Pendule,vuurverguld

Resultaat:

525 EUR

Franse pendule 3041
Franse pendule
Startprijs 450 EUR
Bouilleklok 3044
Bouilleklok
Startprijs 450 EUR
Glaspendule 3065
Glaspendule
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Amerikaanse reiswekker 3067
Amerikaanse reiswekker

Resultaat:

435 EUR

Verkocht
Antiek Friese stoelklok 3079
Antiek Friese stoelklok

Resultaat:

450 EUR

Franse pendule ca. 1880 3008
Franse pendule ca. 1880
Startprijs 480 EUR
Verkocht
Staande Engelse klok 3048
Staande Engelse klok

Resultaat:

600 EUR

Console 3063
Console
Startprijs 500 EUR
Marmeren klok met beeld 3078
Marmeren klok met beeld
Startprijs 500 EUR
Tafelklok 3014
Tafelklok
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Pendule met 2 bokalen 3042
Pendule met 2 bokalen

Resultaat:

600 EUR

Antiek Friese staartklok 3080
Antiek Friese staartklok
Startprijs 600 EUR
Frans pendulestel 3051
Frans pendulestel
Startprijs 650 EUR
Glaspendule ca. 1900 3023
Glaspendule ca. 1900
Startprijs 750 EUR
Pendulestel Frans 1880 3000
Pendulestel Frans 1880
Startprijs 800 EUR
Engelse staande klok ca. 1730 3005
Engelse staande klok ca. 1730
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Bronzen klok 3021
Bronzen klok

Resultaat:

761 EUR

Mysterieus klokje 3084
Mysterieus klokje
Startprijs 800 EUR
Onyx marmeren glaspendule 3009
Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR
Zwartmarmeren pendule 3016
Zwartmarmeren pendule
Startprijs 900 EUR