Massief eikenhouten kapitaal dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Kapitale prachtige grote Engelse barometer 19e eeuws. Met top snijwerk. Onder met groot uitgesneden gezicht met prachtige patina 135x31x16cm. Cond.: G
Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G
Engelse 18e eeuwse side-table van kastanjehout met 3 lades. Prachtige patina 77x174x55cm. Cond.: G
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Klein Hollands wortelnoten fineer kabinet eind 20e eeuw. In zeer goede staat met klauwpoten en bronzen beslag 222x156x49cm. Cond.: U
Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G
Grote Italiaanse barok vitrinekast ca. 1970. Onder compleet ingelegd met bloemen op vaas. Boven met drie beglaasde deuren met gebogen glas. 248x180x54cm. Cond.: U
Notenhouten strak Art Deco bankje ca. 1920 afgezet met zwarte lijsten. Bank heeft 4 taps toelopende pootjes. Bank is compleet nieuw gepolitoerd 45x135x48cm. Cond.: G
Antieke orgelgebogen gebombeerde Nederlandse klepsecretaire 19e eeuw. Notenhout gefineerd met wortelnoten. Staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag. Bijzonder mooie binnenkant 110x86x54cm. Co...
Engels mahoniehouten schrijfbureau ca. 1860 met rood lederen ingelegd blad en diverse laadjes. geheel staand op wieltjes 80x119x60cm. Cond.: G
Duitse grundertijd (grunderzeit) vertico, ca.1880, kersen fineer op vurenhout, met volle zuilen en wegdraaiende deuren.
135x95x52 cm. Cond.:G
Duitse mahoniehouten klepsecretaire ca. 1880 Louis Philippe. Recentelijk gerestaureerd voor € 1000,00 178x97x45cm. (103cm. open) Cond.: G
Hollandse kussenkast van eikenhout en ebbenhout. De kop van de kast heeft 3 uitgesneden leeuwenkoppen. De kussens op de deuren zijn belijmt met ebbenhout. 183x164x70cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnenkast anno 1860 met onder 1 lade. Kast heeft mooi geaccoleerde deuren. Binnenkant met diverse schappen en 2 lades. 219x164x54cm.
Grote 3-zits moderne bank van het Italiaanse merk Arflex. Aluminium poten 231x84x95cm. Cond.: G
Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...
Mooie wortelnoten dubbelgebogen barokvitrine ca. 1960 met 2 beglaasde deuren en onder 4 laden. Boven een mooi geslepen kroontje 212x156x40cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten Engels schrijfbureautje ca. 1840 met 2 lades en met leer ingelegd blad. 74x104x50cm. Cond.: G
Antiek massief eiken Hollandse barok secretaire. Geheel opgelegd met wortelnoten fineer. De binnenkant is voorzien van diverse laadjes en vakverdeling ingelegd met bandintarsia. Klep ingelegd met groe...
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Rococo stijl jardiniere ca. 1860. Helemaal afgezet met messing en bronzen ornamenten. Aan twee kanten ingelegd met bloemmotief en originele binnenbak. Mist een stukje messing aan de bovenkant. 18x44x2...
Grote zwarte reiskoffer begin 20e eeuw. Koffer is staand open te klappen gemaakt door de firma Spaulding Amerika 106x60x60cm.
Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U
Eikenhouten dekenkist gedateerd HMBH 1844. Front geheel gestoken. De kist heeft 2 deurtjes Cond.: G 84x146x71cm.
Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G
Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G
Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.
Eikenhouten 3-deurs kast met facet geslepen spiegel ca. 1930. Kast heeft een hang- en leggedeelte. 206x210x65cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G
Gestofeerd 2 persoons kasteelbankje met bronzen knoppen. Bank is recentelijk nieuw gestoffeerd voor € 1.375,00. Stof is in zeer goede staat en niet versmeerd 70x155x80cm.
Antiek massief mahoniehouten halve maan tafeltje met twee roldeurtje. Louis Seize stijl Hollands. Mist een stukje, maar is voorhanden 71x67x35cm. Cond.: G
Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G
Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.
Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R
Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...
Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger
Eethoek met 4 stoelen. Tafel met licht eiken blad en metalen poten van zeer goede kwaliteit 77x140x90cm. 4 Stoelen van het merk Tonan Italië met achter verchroomde poten. Alles eind 20e eeuw. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G
Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G
4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Eikenhouten Engels buffet ca. 1920 met mooi snij- en lijstwerk. Donkere patina 121x138x50cm. Cond.: G