Prachtig gegraveerde dubbelloops penvuurgeweer 19e eeuw. Gemerkt Victor Collette Liege met mahonie kolf 118x21x6cm. Cond.: U
Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U
Antiek boek over het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruijter. beschreven door Gerard Brant anno 1691. Boek heeft nog de originele perkamenten kaft.
Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...
Kleine enkelloops penvuurrevolver 19e eeuw met geëboniseerde kolf. Ongemerkt, vermoedelijk Amerikaans 18x4x9,5cm. Cond.; G
Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.
Zeer grote Juliana bijbel gedateerd 1900 van Holkema en Warendorf te Amsterdam. Bijbel bevat zeer veel prenten 52x42x6cm. Cond.: R
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G
3 Oude lederen Duitse koppelriemen WO II. 1x met tekst "Gott mit uns" 1x met tekst "Blut und Ehre" 1x zonder tekst. Cond.: G
1x Chinees spekstenen fabelfiguur waarschijnlijk 19e eeuws 15x14x8cm. 1x Chinees spekstenen lakstempel in de vorm van een Foo-hond (tempelhond) 10,5x4,5x4,5cm. Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1800 met originele stamper van brons. 9,5xø11,5cm. Cond.: G
Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.
Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...
Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.
Groot Frans CLoiaonne bord ca. 1900 gedecoreerd met zangvogel bij bloemen. Zeer fijn gedetailleerd en alles omrand met een zilverdraad. 1 Barstje in het zwarte ø30,5cm.
Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G
Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G
Bijbel met bijbelstandaard. Bijbel is genaamd "The Holy Bible", Engels geschreven en gedrukt in Londen 19e eeuw. Vol met ingekleurde gravures 28x34x9cm. Cond.: R Bijbelstandaard is van messing, mooi u...
Handbeschilderde knipmutsdoos Hollands 19e eeuw met bloemen beschilderd, het plaatje op het deksel is vergaan. Cond.: G
1x Kris met beenderen heft en messing schede 40x8cm. 1x Kris met in het handvat een koperen Foo-hond verwerkt. L.: 42cm. Beide Aziatisch. Cond.: G
Moderne designlamp, chroom met glazen kap 80-er jaren ongemerkt. 50x28x40cm. Cond.: U
Bijzondere uitgesneden houten vijzel (16xø16cm.) ca. 1800. Buitenkant is iets gekerft met een ijzeren stamper (27cm.). Cond.: G
2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil ø34cm. Cond.: G
Antiek handbeschilderd schilderspalet met kasteel en bloemen 31,5x23x0,5cm. Cond.: U
Grote koperen ketel 19e eeuw. Hollands met ijzeren hengsel 57xø46cm. Cond.: G en een roodkoperen vonkenscherm
Messing godslamp compleet handgedreven en gesmeed ca. 1900 100xø28cm. Cond.: G
2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U
5-Armige Art Deco kandelaar ca. 1920 32x76x21cm. Cond.: G
Loper van de kloosterzusters van Dongen die lesgaven in de borduurkunst eind 1800 580x35cm.
Wandkapstok met bronzen paardenhoofden en messing stang in de mond. Hieraan zijn 4 haken bevestigd. Grenen achterplaat 2e helft 20e eeuw 112x20x18cm. Cond.: G
2 Moderne silverplated 3-armige kaarsenkandelaars met strakke ronde voet 48x30cm. Cond.: G
Staande Jugendstil stijl lamp in de vorm van planten. Lampekapjes zijn gemaakt als bloemen. Lamp is in nieuwstaat 170x40x40cm. Cond.: G
Interessante doos met antiek gereedschap o.a; 6 Blokschaven, 3 beitels, passer, maatstokken, vijl, boor, mes, zwaard in schede, 2 deurknoppen etc. Cond.: G
2 Gezwarte cloisonne vaasjes met mahoniehouten consoles 20e eeuw. Vaasjes zijn zeer fijn ingelegd met een boom- en vogelmotief H.: 17,5cm. Cond.: U
Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G
Parelmoer foto/schilderijlijstje ca. 1970. Compleet omrand met parelmoer 25,5x31cm. Cond.: G
Staande verstelbare lamp gemerkt Lumina Italia Design. eind 20e eeuw. 203x130cm. Cond.: G
Aziatische kris met messing gegraveerde schede. Handvat is compleet uit hout gesneden 1e helft 20e eeuw. 48x18x4,5cm. Cond.: G