Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Puntgaaf origineel 6-persoon Frans 29-delig Gien servies 20e eeuw. Compleet gedecoreerd met bloemen en vogeltjes. (motief genaamd Corne D' Abondance). 6x Grote borden, 6x kleine borden, 6x fruitschaal...
3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U
Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G
Grote blauwe Chinese schotel ca. 1900 met landschapsdecor en vlinders in de rand. Bord is puntgaaf ø35,5cm.
Staande schemerlamp van M.J. Hümmel. Voorstellend meisje zittend op het hek bij een boom die de lampekap draagt. 70-er jaren H.: 40cm. Cond.: G
Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.
3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U
2 Dekselvaasjes 19e eeuws. Bluw-wit met landschap- en bloemdecor. 1 dekselknopje is gerestaureerd. 16,5cm.
Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.
Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U
Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G
2 Imari vierkantige flacons ca.1890 rondom beschilderd 12x5,5x5,5cm. Cond.: G
18e Eeuwse Delfts blauwe aardewerk schotel. handbeschilderd met ruiter te paard. Bord is bovenin gelijmd. 7xø31cm.
Groot 18e eeuws goud-imari schotel met landschapsdecor. Onderkant met bloemen omranding. Bord heeft 1 haarscheur verder gaaf ø30,5cm.
Ovale 19e eeuwse Japans Imari schaal met geschulpte rand. Handbeschilderd met bloemendecor. 36,5x29x6cm. Cond.: U
Japans Imari rechthoekige schotel met landschapsdecor, vogels en vissen. Rand is geschulpt ca. 1900 32x26x5cm. Cond.: G
6 Porseleinen Herend bordjes met 2 vogeltjes afgebeeld in het midden. Rondon de vogels zijn vlinders afgebeeld. 1e helft 20e eeuw Cond.: U
4 Delftse borden 18e-19e eeuws. Handbeschilderd met gekleurde bloemen. Borden zijn gaaf maar hebben allen randschade. 3xø23,5cm.
Zeer rgoot Makkums bord compleet blauw. Beschilderd met bloemen op een man. Rand ook doorlopend beschilderd met bloemen midden 20e eeuw. Heeft 3 hele kleine chipjes en een haarscheurtje. ø44cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met kind op de schouder. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
6 Kopjes en 5 schoteltjes 19e eeuw. Japans eierschaal porselein. Alle kopjes hebben een dekseltje. Geheel gedecoreerd met paradijsvogels en bloemdecor. 1 Kopje heeft een haarscheur H.: 8cm. Cond.: G
5 Kopjes (8xø8,5cm.) en 12 schoteltjes (ø12,5cm.) van eierschaalporselein, Japans ca. 1900. Gedecoreerd met krijgers. 2 Kopjes met chip. Cond.: G
Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. kleine restauratie
Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U
Antieke ivoren netsuke voorstellend vrouw met muis en bal in haar hand. Geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 3,5cm.
19e Eeuwse Delfts bonte grote schotel met bloemdecor. 5,5xø34cm. Randschade, verder Cond.: G
Groot Japans imaribord met geschulpte rand en in het midden een afbeelding van bloemen op een vaas eind 19e eeuw. ø31,5cm. Cond.: G
Goud-imari vaasje in de vorm van een put met ophaalbalk ca. 1900 1 Haarschuertje 08xø10cm. Cond.: G
Gouds platelen bloemenvaas ca. 1910 met jugendstil beschildering 10xø14cm.
Japanse imari knobbelvaas eind 19e eeuws met bloem-en vogeldecor. H.19cm.
Staand schemerlampje met porseleinen voet van Hummel Goebel Duitsland 1972-1979. Voorstellend jongetje klimt in een appelboom met daaronder een blaffende hond. Cond.: G
Staand schemerlampje met porseleinen voet van Hummel Goebel Duitsland 1960-1972. Voorstellend meisje en vogel in een boom. Cond.: G
Grote kurkentrekker van been, met een grappig mannenhoofd,20e eeuw,L.20.5 cm.
12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6x rood 19xø8,5cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, 1x decor bramen 20cm. 1x decor meermin op rots 17cm. Cond.: U
3 Delfts blauwe pauw borden 18e eeuw. 1x gaaf, 1x kleine chip, 1x restauratie verder gaaf ø23,5cm.
Bisquit porseleinen plaquette, Venus en Cupido eind 19e eeuw. Bijzondere mooie kwaliteit 15,5x10,5x1cm. Cond.: U
2 Platelen kaarsenkandelaars met oortjes, gemerkt Royal Goedewagen Gouda Holland begin 20e eeuw 31xø13cm. Cond.: G
PLateel schaal Holland Gouda, 1e helft 20e eeuw 8,5xø26cm. Cond.: G
3 Chinese vazen o.a; 2 Chinese cilindrische vazen met figurendecor compleet gegraveerd ca. 1920. 32xø17,5cm. 1x Grote Chinese kraagvaas met figuren gedecoreerd 20e eeuw. 1 zeer kleine chip aan de kraa...
Proeflepel van been, in de vorm van een mannelijk figuur,hoofd met kurkentrekker.20e eeuw,L.17.5cm.
Proeflepel van been 20e eeuw, heft in de vorm van een skelet in mantel, hoofd is een kurkentrekker.L.17.5 cm.