Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil kast notenhout
Resultaat: 160 EUR

Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.

Commode ca. 1880
Startprijs 1.500 EUR

Franse Lodewijkstijl commode ca. 1850. Opgelegd met wortelnoten fineer, schitterend in patroon verlegd. gerestaureerd en gepolitoerd. Taxatiewaarde € 4.500,00 102x130x60cm.

Eikenhouten kast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse kussenkast van eikenhout en ebbenhout. De kop van de kast heeft 3 uitgesneden leeuwenkoppen. De kussens op de deuren zijn belijmt met ebbenhout. 183x164x70cm. Cond.: G

Grenen ladenkastje
Startprijs 90 EUR

Grenenhouten Duitse 3 laden commode ca. 1880. 84x102x58

Grenen archiefkast
Startprijs 300 EUR

Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G

3 Perzische kussens
Resultaat: 15 EUR

2 Handgeknoopte Perzische kussens en 1 Afghaans kussen gemaakt van wol ca. 43x43cm. Cond.: G

Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR

Tapijt Sarogh 396x288cm

Perzisch kleedje
Resultaat: 20 EUR

Perzisch handgeknoopt rood kleedje midden 20e eeuw 127x80cm. Cond.: G

Tapijt Keschan
Startprijs 1.450 EUR

Tapijt Keschan, 20e eeuw, overwegend rood, 427 x 313 cm.

Loper
Resultaat: 50 EUR

Perzisch handgeknoopte loper midden 20e eeuw 315x100cm. Cond.: G

2 Perzen
Resultaat: 21 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen begin 20e eeuw 150x106cm. en 128x75cm. Cond.: G

Bureau
Startprijs 350 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Tapijt 150x93
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Biedermeier kast mahoniehout
Resultaat: 350 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnenkast anno 1860 met onder 1 lade. Kast heeft mooi geaccoleerde deuren. Binnenkant met diverse schappen en 2 lades. 219x164x54cm.

Engelse baroksecretaire
Startprijs 1.000 EUR

Engelse orgelgebogen baroksecretaire anno 1780 van iepenhout. Snijwerk van latere datum. Interieur met vele vakken en laadjes 105x106x50cm.

Mahonie garderobekast Engels
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...

Vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Grote Italiaanse barok vitrinekast ca. 1970. Onder compleet ingelegd met bloemen op vaas. Boven met drie beglaasde deuren met gebogen glas. 248x180x54cm. Cond.: U

Engelse klaptafel
Resultaat: 90 EUR

Engelse eikenhouten klaptafel (Gate Lake Table) ca. 1900. Blad is uitklapbaar. 75x106x42of(132cm.).

Tiffany hanglamp
Startprijs 125 EUR

Tiffany stijl hanglamp 21e eeuw met geel en groen glas. 80xø30cm.

Mahoniehouten biedermeier bed
Resultaat: 135 EUR

Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G

Hollandse secretaire 1810
Startprijs 2.000 EUR

Hollandse secretaire ca. 1810 met massief aangeborste deurpanelen. Inlegwerk van verschillende vruchtenhoutsoorten. Interieur met vele laadjes 150x101x46cm.

Eiken kist met deurtjes
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten dekenkist gedateerd HMBH 1844. Front geheel gestoken. De kist heeft 2 deurtjes Cond.: G 84x146x71cm.

3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G

Koetskoffer
Resultaat: 50 EUR

Groene hutkoffer met lijsten gemaakt van zink en van binnen met hout. Koffer werd veel gebruikt achter op koetsen begin 19e eeuw. 102x52x52cm. Cond.: G