Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Serviesjes
Startprijs 35 EUR

3 Serviesjes: 1x oud serviesje, vermoedelijk Japans. 4x Kop&schotels, 1x theepot, 1x suikerpot, 1x melkkan. 1x blauw-wit nieuw serviesje en een Japans serviesje.

Grote Herend schaal
Resultaat: 110 EUR

Grote ovale Herend porseleinen vleesschotel. Vogeltjesmotief met rondom vlinders. Midden 20e eeuw 61,5x24cm. Cond.: U

Porseleinen groep, valsspeler
Startprijs 750 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

6 Borden
Resultaat: 90 EUR

6 Porseleinen Herend bordjes met 2 vogeltjes afgebeeld in het midden. Rondon de vogels zijn vlinders afgebeeld. 1e helft 20e eeuw Cond.: U

2 Delen Herend
Startprijs 50 EUR

Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U

2 Kandelaars Meisen
Startprijs 1.450 EUR

Paar kapitale porseleinen Meisen kandelaars ca. 1900. Met voorstelling van edelman, edelvrouw en kinderen. 4 Afneembare kaarsenhouders. 1 Klein blaadje si licht bestoten. Prachtig verzamelaarsobject. ...

4 Delftse borden
Resultaat: 90 EUR

4 Delftse borden 18e-19e eeuws. Handbeschilderd met gekleurde bloemen. Borden zijn gaaf maar hebben allen randschade. 3xø23,5cm.

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Rosenthal porseleinen vaas 20e eeuw Duitsland. Design Bjönn Wimblad 24,5x12cm. Cond.: U

Witte Boheemse karaf
Startprijs 160 EUR

Prachtige grote wit Boheemse karaf met zeer groot geslepen stop begin 20e eeuw. Karaf is beschilderd met goudverf en gedecoreerd met gekleurde bloemetjes. 1 chip aan de hals 65,5xø17cm. Cond.: G

Porseleinen beeld, paarden
Startprijs 60 EUR

Wit porseleinen beeld van twee paarden in galop omgeving Thuringen ca. 1920. 21,5x23,5x10,5cm. Cond.: G

Jugendstil bord
Startprijs 60 EUR

Majolica aardewerken Jugendstil bord ca. 1920. Bord is puntgaaf en heeft bloemen in reliëf ø28,5cm.

Kruik aardewerk
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse aardewerken 4 liter kruik met oortje, omgeving Westerwald Duitsland 41xø22cm. Cond.: G

Porseleinen beeld, zwerver
Startprijs 40 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden ,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Porseleinen beeld, trompetist
Startprijs 50 EUR

Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.

Vaas
Resultaat: 30 EUR

Ovaalvormige siervaas getiteld "Burano". Gemaakt naar een schilderij van Maya Wildevuur door Schoonhoven Keramiek eind 20e eeuw 27x16x6cm. Cond.: G

Sausiere
Startprijs 70 EUR

Sausiere Zwiebelmuster Meissen Teichert ca. 1900. blauw-wit 11x24cm. Gaaf

Makkums bord
Resultaat: 90 EUR

Zeer rgoot Makkums bord compleet blauw. Beschilderd met bloemen op een man. Rand ook doorlopend beschilderd met bloemen midden 20e eeuw. Heeft 3 hele kleine chipjes en een haarscheurtje. ø44cm.

3 Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

3 Chinese vroeg 18e eeuwse Fam. Rose borden met prachtig landschapsdecor en vogeltje zittend op een tak. Borden zijn puntgaaf ø23cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Imari Japanse kraagvazen, beide gedecoreerd met opliggende draken (2 per vaas). De draken zijn wit van kleur, verder beschilderd met bloemen en vogels 31,5xø¶17,5cm. Cond.: U

2 Imari schoteltjes
Startprijs 180 EUR

Stel 18e eeuwse Imarie borden met handbeschilderde bloemen. 1 bord heeft een kleine chip ø23cm. Cond.: G

Goudimari kraagvaas
Startprijs 550 EUR

Grote balustervormige goud-imari kraagvaas ca. 1900. Decor van bloemen en draken met prachtige kleuren.

Imari scheerbekken
Resultaat: 750 EUR

Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U

2 Imari vazen
Resultaat: 300 EUR

Stel 19e eeuwse Japanse Imari vazen, cilinder vormig. Gedecoreerd met opliggende figuren, 4 figuren per vaas 37xø14cm. Cond.: U

Chinees Fam Rose bordje
Startprijs 150 EUR

Chinees Fam Rose goud-imari bordje 19e eeuw. Afbeeldend bloemen in het midden en 3 vlinders aan de rans ø27cm. Cond.: G