Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.
Mahoniehouten bijzettafeltje met lade en etage 20e eeuw 88x40x32cm. Cond.: G
Oud Hollandse klaptafel (75xø110cm.) met daarbij 4 Oud Hollandse stoelen (102x46x43cm.) met pitriet. 19e eeuwse stijl in eikenhout. Cond.: G
Mahoniehouten boekenkast, z.g.n. Werdecke systeem, met 5 opklapbare ruiten met facet geslepen glas.
H.215x105x40 cm.
Notenhouten wandvitrinekast 2e helft 20e eeuw 55x57x16cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten schrijfbureau ca. 1860 met rood lederen ingelegd blad en diverse laadjes. geheel staand op wieltjes 80x119x60cm. Cond.: G
Kapitale pastoorskast Holland ca. 1780 op gedraaide bolpoten. Plintlade in voetlijst, zware koplijst. 210x66x175cm. Taxatiewaarde: € 4.000,-
Beukenhouten Oud Hollandse biedermeier stoel met pastelachtige gobelin bekleding 20e eeuw 76x94x60cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten speeltafel (opklapbaar) in goede staat. Eind 19e eeuw op gedraaide poten 72x84x42cm. Cond.: G
2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.
Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G
Antieke spiegel met facet geslepen glas begin 20e eeuw. beschilderde lijst 79x23x4cm. Cond.: R
Eikenhouten Hollandse hangvitrinekast in de barokstijl ca. 1920 98x90x22cm. Cond.: G
6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.
Eikenhouten medicijn hangkastje ca. 1920 met een klein kroontje. Deurtje afgezet met groot zinken besalg 51x54x18cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R
Mahoniehouten biedermeier bijzettafeltje Hollands 19e eeuw. Heeft een geschulpt blad (blad moet iets gelijmd worden) 69x65x49cm.
Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-
Bidstoeltje met rode bekleding. Stoeltje heeft getorste rugleuning met daarin een kruis verwerkt en daarboven een vakje voor het kerkboekje ca. 1880-1890 102x50x38cm. Cond.: G
Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.
Notenhouten theewagen met wieltjes, mooie kwaliteit 20e eeuw. 68x61x43cm. Cond.: G
Notenkleurig halve maan tafeltje op 3-spant 20e eeuws. Met marmer ingelegd blad. Front met divers snijwerk 91x50x28cm. Cond.: G
Massief eiken baroksecretaire Duits omgeving Bodensee 1780. Klep en deuren met verlijste panelen en snijwerk. Binnenwerk met veel laadjes 138x120x51cm.