Blikken modelauto, model Mini in de stijl van de 20-er jaren eind 20e eeuw. Cond.: G
Bärbel, schildpadpop. Bruine vaste ogen en open gesloten mond in zeer goede conditie L.: 34cm.
Lederen doos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
Depose Tête Jumeau Nr. 9 VXI X. geleed papier-mache lijf met stempel. Gaatjes in de oren, open gesloten mond. Kleding en pruik niet origineel 50cm.Voorhoofd gerestaureerd
Franse pop Nr. 10. Schuin afgesneden hoofd met boven 6 porseleinen tandjes en bruine slaapogen. Echte haren pruik. Het porselein in de nek is iets verkleurd L.: 60cm. Cond.: G
hoofd gerestaureerd
Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.
bakfout achter
5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.