Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bakeliet camera
Startprijs 60 EUR

Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.

Art-deco presenteerschaal
Startprijs 120 EUR

Art-deco presenteerschaal, ca.1930 ovaal tablet mahoni fineer met aan de zijkanten aangezette verchroomde handgrepen, 5 glazen inzetschaaltjes middelste met houten deksel en knop. B.48 cm.

Houten figuur
Startprijs 500 EUR

Staand vrouwelijk naakt notenhout gestoken.Ritz-Mono. H.L., beeldhouwer ca.1930-1935, H.36 cm.

Inktstel
Startprijs 120 EUR

Inktstel met kaarsenkandelaar, tin silver plated,mooi bewerkte voet 2 gefacceteerde glazen inktpotjes.,l.besch.26x16x13cm.

Inktstel
Startprijs 80 EUR

Inktstel 1e helft 20e eeuw, lindenhout gestoken (gehamerd) en donkergebeitst,2 inktpotjes en een teckel. B 23cm.

2 Jugendstil messing vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote jugendstil bronzen vazen ca.1900,mooi bewerkt. H 49cm.

Stel orenkruiken messing
Startprijs 80 EUR

Stel messing orenkruiken 1e helft 20e eeuw handvat met hout H.29cm.

Messing orenvaas
Startprijs 280 EUR

Grote messing orenvaas gemaakt van granaat hulsen, Frankrijk 1919, met 2 grote oren,bewerkt met mooi decor en medaillon . 'la Paix 28-9-19'H.50.5 cm.

Reissecretaire
Startprijs 200 EUR

Reissecretaire begin 20e eeuw mahoni fineer,messing inlegwerk op deksel dubbel klapbaar schrijfblad mwet bruin leer, interieur met 5 vakjes waarvan 2 met deksel. sleutel ontbreekt. 50x27x14.5 cm.

Wandspiegel
Startprijs 80 EUR

Wandspiegel eind 19e eeuw, met 4 kaarsenhouders compositie verguld .H.51 cm.

Art-deco inktstel
Startprijs 60 EUR

Art-deco inktstel ca.1930,ruitvormig blad op 4 messing bolpootjes,mahoni fineer, waarop 2 inkthouders met zwenkbare deksels.rondom met intarsia.

Reissecretaire
Startprijs 190 EUR

Reissecretaire 1e helft 19e eeuw palisander-noten fineer,ingelegd met ster en ruit,interieur met 2 zijdig klapbaar schrijfgedeelte met rood leer ,daaronder 3 laden met beenknoppen, sleutel ontbreekt. ...

Visbestek in kist
Startprijs 80 EUR

Visbestek voor 6 personen,14 delig,Engeland ca.1930, plated met bakeliet heft in houten kist. L17.5 cm.-28.5 cm.

Kistje
Startprijs 120 EUR

Wortelnoten kistje in de vorm van een dekenkistje, ca.1900,messing beslag kruisvormmsleutel ontbreekt. L.beschadigd. 23x15x12 cm.

Kolenkit en houtstoof
Startprijs 20 EUR

Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G

5 Delen messing +tinnen kruik
Startprijs 20 EUR

1x Tabakspot eiken 19e eeuw met messing banden.. 4 Delen messing (wandbelletje, gordijnhouder, ,salamander,spin). en een tinnen kruik ca 1890. Cond.: G

Hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U

Hang petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Hangpetroleumlamp (schippertje) met witte kap in hoogte verstelbaar. 20e eeuws zonder brandglas 90xø36cm. Cond.: G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 100 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U

Mijnwerkerslamp + brander
Resultaat: 18 EUR

1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Messing ronde hanglamp met kristalpegels behangen 70-er jaren. Met 6 lichtpunten 67xø45cm. Cond.: G

Grote kerstgroep
Resultaat: 230 EUR

Grote kerstgroep met kerststal bestaande uit grote gipsen beelden gemaakt in 1936. Jozef, Maria, Jezus, Os & Ezel, 3 koningen, 3 schaapsherders met 11 schapen en een hond, kameel en kamelendrijver en ...

Kristallen wandlamp
Startprijs 60 EUR

Wandlamp met goud gekleurde messing achterplaat. Wandlamp heeft 3 etages en is compleet met kristal behangen. Eind 20e eeuw 80x48x26cm. Cond.: G

Doofpot en koffiemolen
Startprijs 20 EUR

Oude messing doofpot en koffiemolen. Messing met hout. Merk DE DE 20e eeuw. 35xø27cm. en 26x15x15cm. Cond.: G