Gesigneerd Diemers 1948, olieverf op paneel, vrouw met kind bij spinnewiel 78x53cm. Cond.: U
Acryl op linnen
Gesigneerd Anton Mauve, aquarel op papier, duinlandschap met schapen en herder 53x37cm. Cond.: U
G. Pijnaert 1e helft 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, boerenhoeve aan het water 50x60cm. Cond.: U
Heinrich Martin Krabbe (Londen 1868 - 1931 Amsterdam), diverse musea, olieverf op paneel, koffiemalen 25x37cm. Cond.: G
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: U
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1908), olieverf op linnen, plasgezicht met boerderij 40x80cm. Cond.: U
Paul Cremer (1923 Goldbach-Kall), olieverf op paneel, landschap met windmolen 40x50cm.
Poll 1934, aquarel op papier, landschap met eenden en ganzen 48x35cm. Cond.: G
Johannes Josephus Garjeanne (Delft 1860 - 1930 Hilversum), gemengde techniek op papier, wintergezicht met beekje en knotwilgen (o.a. werken in het Frans Hals museum) 14x20cm. Cond.: U
Gravure op papier 18e-19e eeuw, "Machina Guam Meditavetat Itala Tellus", 16x14cm. Cond.: G
J. van Veen, aquarel op papier, visser aan het water 50x60cm. Cond.: U
Johannes Hessel Brolsma (1909 Groningen), olieverf op linnen, riviergezicht 60x80cm. Cond.: U