Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren cassette met bestek
Resultaat: 750 EUR

Bestek in koffer. Hollands 835/000 gekeurd. 12 grote lepels, 11 grote vorken, 8 normale lepels, 10 vorkjes en 1 botermesje. Totaal 2361gr. Alles aan de onderkant gemonogrammeerd E.W.

Menage set
Startprijs 325 EUR

Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U

Zilveren theezeefje
Resultaat: 35 EUR

Leuk Biedermeier zilveren theezeefje835/000 12gr. Cond.: U

Fruit tassa, Frans
Startprijs 720 EUR

Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U

Zilveren bokaal met gravures
Startprijs 150 EUR

Schitterende grote zilveren bokaal met gravures. Maker: CB, London 835/000 284gr. 23,5xø9,4cm. Cond.: U

8 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 25 EUR

8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R

Lepelvaasje met 12 lepeltjes
Startprijs 140 EUR

Hollands zilveren lepelvaasje met 12 lepeltjes, waaronder 1 roomlepeltje. Het lepelvaasje heeft nog het originele blauwglazen binnebakje Cond.: U

Zilveren botermes + parfumflesje
Resultaat: 30 EUR

Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G

Zilveren naaldenkokertje
Resultaat: 30 EUR

Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 150 EUR

Doos met 6 zilveren lepels en 1 vork 835/000 in originele foudraal. Lepels en vork hebben allemaal een kinderhoofdje in de steel, mooie kwaliteit 14x3,5cm. Cond.: U

Brandewijn kom
Startprijs 900 EUR

Brandewijnkom zilver 875/000,Nederland Enkhuizen 18e eeuw,opengewerkte handgrepen,binnenin resten van vergulding H.7.5 cm., 195 gr.

zileren snuifdoos
Startprijs 125 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000

Visbestek
Startprijs 60 EUR

Visbestek 1e helft 20e eeuw,plated.met reilief, in etui, L23.5-33 cm.

Visbestek
Startprijs 90 EUR

Visbestek,Sheffield u.London, ca.1900,Boardman,Glossop & Co., plated, heft uit gewei,mes en vork aan een kant bewerkt, in etui. L.25.5-34 cm.

Ca. 100 delen zilv. bestek
Startprijs 1.500 EUR

Notenhouten cassettekist met ca. 100 delen zilveren bestek in Art-Deco-stijl, Duits gekeurd ca. 1920 800/000.

6-Delig zilveren servies
Startprijs 300 EUR

Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/000 54gr. Cond.: U

Zilveren kroonluchter
Startprijs 175 EUR

Miniatuur zilveren kroonluchter 835/000 40gr. Cond.: U

Zilveren kaptafel
Startprijs 200 EUR

Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U

Zilveren rammelaar met parelmoer
Startprijs 100 EUR

Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: U

Zilveren rammelaar met beenheft
Startprijs 100 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Zilveren rammelaar met ketting
Resultaat: 1.500 EUR

Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U

Zilveren rammelaar met ketting
Resultaat: 380 EUR

Mooi antiek Biedermeier Hollandse zilveren rammelaar aan ketting met fluitje 835/000 65gr. Cond.: U

Kristallen theebus met zilveren deksel
Resultaat: 225 EUR

Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U