Stel 18e eeuwse Japans imari borden. Handbeschilderd met bloemmotief. Beide met randschade, 1 met haarscheur. ø23,5cm.
Japans porseleinen imaribord ca. 1900 met figuren gedecoreerd ø24,5cm. Cond.: G
Plateel lampevoet Regina Gouda met bloemdecor 13xø15cm. Cond.: G
Grote imaristijl kraagvaas handbeschilderd met bloemen en vogel decor eind 20e eeuw 61xø26cm. Cond.: G
Porseleinen beeld van een meisje in kledendracht(30x6x6,5cm.) en een zwaan (15x15x9cm.), gemerkt Hollohaza
Porseleinen koffiekan met rechaud van Royal Albert England. Het randje van de pot en bakje zijn met een goudkleur beschilderd. 20e eeuw, cond.: U 31x20x16cm.
Imari bord Arita 1979 gelimiteerde uitgave Nr. 449. Handbeschilderd ø30cm. Taxatiewaarde € 350,00
Imari bord, Arita plate,1980 gelimiteerde oplage 319/1000,jubileumsuitgave, met dieren beschilderd, ø30cm.
Platelen jardiniere gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1900. Maker: W.F. Abspoel 1903. Compleet handbeschilderd met bloemen 10x25x18cm. Cond.: G