Rozenburg platelen vaasje met Juliaantje decor genummerd 1.3.1. ca. 1900. Klein haarscheurtje verder goed 17xø8cm.
Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G
Gouda witplatelen rozenbol. Zuid Holland. Rondom bloembeschildering in N.P uitvoering jaarmerk 1919. 10xø16cm.
Platele schenkvaasje van Distep 147/2. Handbeschilderd met divers kleurenmotief begin 20e eeuw. 16xø11,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G
Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U
2 8-Hoekige 18e eeuwse Chinese borden met bloemmotief. Beide een kleine haarscheur verder goed. 22x23x4cm.
Chinese blauwe dekselpot ca. 1900 met figurendecor en origineel deksel 23,5xø19cm. Cond.: G
Antiek eiken Mechels wandrek met diverse kop en schotels (blauw decor, beschadigingen) 61x58x10cm. Cond.: G
Mooi groot blauw Chinees bord 18e eeuws met landschapsdecor ø29cm. 1 Haarscheurtje.
Antiek ivoren slagtand van een olifant met snijwerk van diverse dieren, Afrikaans. Rustend op zwartkleurige houten standaard, tand is gerestaureerd. L.: 99cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren slagtanden compleet uitgewerkt met kudde olifanten (5) ca. 1900. De achterste olifant wordt door een krokodil in de staart gebeten. Voorop staat een vrouwenhoofd afgebeeld. L.: 50cm...
Ivoren beeldje op palisanderhouten sokkel, voorstellend Chinees 4-armig vrouwenfiguur ca. 1900. 20x7,5x5cm.
Antiek ivoren beeldje van een hertje staand op een sokkeltje 10,5x12x4cm. Cond.: G
Twee bij elkaar horende antieke ivoren ronde doosjes met uitgesneden deksel (afbeelding en ingekleurd negerhoofd). Beide gesigneerd door de ontwerper middels afbeelding van een insect aan de binnenzij...
Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke voorstellend sprinkhaan op tak. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend vrouw met muis en bal in haar hand. Geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 3,5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met masker. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 4,5cm.
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met kind op de schouder. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Beenderen uitgesneden figuur met Boedha en 3 draken. Zeer kunstig gedaan midden 20e eeuw 23x3,5x5cm. Cond.: G
1x Majolica Jugendstil bord met daarop een vogel en bloemen ca. 1920. 2 Lichte chips ø21cm. 1x Delfts blauw pauwen bord met gele rand. Op de onderkent een kraaienpoot afgebeeld ca. 1900-1920 Cond.: G ...
Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G