Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
16 Diverse porseleinen kop en schotels in Limoges stijl. Cond.: G
Baardmanskan omgeving Grenshausen 1890/1900 in het voetdeel met 4 baardmanhoofden. Gedecoreerde schenktuit met chip en haarscheurtje.
3 Blauwe Chinese porseleinen rijstkommen 1e helft 20e eeuw, verschillende afmetingen. Handbeschilderd met bloemen. Cond.: G (middelste heeft ene chip), Grote schaal.: 7,5xø19,5cm.
Meissen kan Zwiebelmuster decor blauw-wit eidn 19e eeuw. Deksel met tulpvormige knop, minimaal beschadigd ca. 25cm.
Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G
3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G
9 Diverse kristallen en glazen stoppen voor karaffen en potjes. Cond.: G
8 Schaaltjes van waaier kristal 1e helft 20e eeuw. Allem lichte randschade ø13,5cm. Cond.: G
Bolvormige murano vaas met diverse in elkaar overlopende kleuren 20e eeuw 19xø18cm. Cond.: U
Grote Murano glasfiguur, Duif op een tak, ogen en snavel zwart glas,duif rood. H.26 cm.
3 Kristallen karaffen, mooi geslepen. 2 Karaffen met een oortje en originele stop 21xø9cm. De grote karaf is geëtst met takdecor en originele stop gemerkt Bowa 28xø11cm. Cond.: G
Schenkkan 2e helft 20e eeuw,ruitglas,silver plated oor-hals en deksel.H.23.5cm.
3 Delen kristal o.a; 1x grote geslepen fruitschaal ø22cm. 1x Grote kristallen vaas. 1x Kristallen koekjestrommel met deksel. Alles 20e eeuw. Cond.: G
Glazen vazen, plaquetten en presse-papier o.a; Leerdam en Copier Cond.: G
Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.
Grote zeldzame kristallen schaal op losse voet, geheel geslepen. Midden 20e eeuw. Bovenschaal heeft 2 chipjes verder gaaf 25xø27cm.
2 Delen kristal. 1x Kristallen ijsemmer met verchroomde rand en hengsel 22xø11cm. 1x Kristallen geslepen bloemvaas, met lichte randschade aan de voet 16xø13cm. Beide 20e eeuws.