Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.
Kompas 20e eeuw,been, deksel en bedem gegraveerd met een reismotief L.6cm.
6 Dobbelstenen in een dobbelsteen, been gesneden ,met gekleurde afbeeldingen.L.3.5 cm. 20e eeuw
Schenkkan 2e helft 20e eeuw,ruitglas,silver plated oor-hals en deksel.H.23.5cm.
Kreeftschaal van Royal Copenhagen,2e helft 20e eeuw, 2.W.,modelnr.3131, ontwerper Jorgen Boslov, op de rand een kreeft. ø 16cm.
Kruidenset 17 delig, M.J.Hummel,Schweiz, 2e helft 20e eeuw.Dekselpotjes voor verschillende kruiden, voorkant met hummelkinderen achterkant met tekst over de kruiden (duits) potjes met goudrand. H.11cm...
Peper & Zout stel van kunstkeramiek oranje gekleurd, onderkant gemerkt Toma Balliy,Spale,12x19x16 cm.,(stopjes ontbreken)
Chinees porseleinen trekpotje begin 20e eeuw. Handbeschilderd met een draak en een vogel in het bos 10x13x10cm. Cond.: G
Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U
Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G
6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot
3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G
Groen gebloemd 4-delig Herend gebaksstel. 1x Presenteerschaal (30x28cm.) en 3 bordjes. 2e Helft 20e eeuw. Cond.: U
Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.
Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G
Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G
2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.
2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...
2 Imaristijl dekselvazen van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vogels eind 20e eeuw 35xø80cm. Cond.: G
2 Imaristijl kaarsenstandaards van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vlinders eind 20e eeuw 23x9,5x9,5cm. Cond.: G
Staand schemerlampje met porseleinen voet van Hummel Goebel Duitsland 1960-1972. Voorstellend meisje en vogel in een boom. Cond.: G
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.