Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dobbelstenen in doos
Resultaat: 120 EUR

Miniatuur dobbelstenen uit been,in een doosje, 20e eeuw 9x5x3 cm.

Kompas, been
Startprijs 60 EUR

Kompas 20e eeuw,been, deksel en bedem gegraveerd met een reismotief L.6cm.

Dobbelsteen, been
Resultaat: 60 EUR

6 Dobbelstenen in een dobbelsteen, been gesneden ,met gekleurde afbeeldingen.L.3.5 cm. 20e eeuw

Karaf
Startprijs 40 EUR

Schenkkan 2e helft 20e eeuw,ruitglas,silver plated oor-hals en deksel.H.23.5cm.

Royal Copenhagen
Startprijs 60 EUR

Kreeftschaal van Royal Copenhagen,2e helft 20e eeuw, 2.W.,modelnr.3131, ontwerper Jorgen Boslov, op de rand een kreeft. ø 16cm.

Hummel kruidenpotjes
Startprijs 160 EUR

Kruidenset 17 delig, M.J.Hummel,Schweiz, 2e helft 20e eeuw.Dekselpotjes voor verschillende kruiden, voorkant met hummelkinderen achterkant met tekst over de kruiden (duits) potjes met goudrand. H.11cm...

Peper & Zout stel
Startprijs 80 EUR

Peper & Zout stel van kunstkeramiek oranje gekleurd, onderkant gemerkt Toma Balliy,Spale,12x19x16 cm.,(stopjes ontbreken)

Chinees trekpotje
Resultaat: 45 EUR

Chinees porseleinen trekpotje begin 20e eeuw. Handbeschilderd met een draak en een vogel in het bos 10x13x10cm. Cond.: G

Imari scheerbekken
Resultaat: 750 EUR

Kapitale Japans imari scheerbekken ca. midden 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen en landschapsdecor. Onbeschadigd 6xø28,3cm. Cond.: U

Vaas
Resultaat: 40 EUR

Blauw aardewerken ballustervormige vaas van Villeroy & Boch midden 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G

Kristallen tafelset
Resultaat: 40 EUR

Kristallen tafelset van ruitkristal bestemd voor marmelade/jam. Lichte randschade 25x22x10cm. Cond.: G

6 Diverse tegeltjes
Resultaat: 25 EUR

6 Diverse tegeltjes,1x man met geweer, 2x gebouwtjes blauw van kleur (1x gelijmd, 1x gerestaureerd), 1x tegel met hert, 1x tegel met tulp (randschade), 1x tegel met bloempot

3 Miniatuurtjes
Startprijs 15 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G

Herend gebaksstel
Startprijs 35 EUR

Groen gebloemd 4-delig Herend gebaksstel. 1x Presenteerschaal (30x28cm.) en 3 bordjes. 2e Helft 20e eeuw. Cond.: U

Koffiepot
Startprijs 10 EUR

Wit porseleinen koffiepot gemerkt Johnsons Brothers Staffordshire England eind 20e eeuw. Cond.: G 22x26x14cm.

Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR

Tegeltableau met 6 tegels in lijst. Gemaakt en gemerkt door Rozenburg Den Haag, genummerd CK 323 ca. 1900. Met beschildering van een grote kerk 57,5x43cm. Cond.: G

Rozenburg bierkruik
Startprijs 220 EUR

Platelen bierkruik gemerkt Rozenburg ca. 1895, genummerd 443 en letter F. Voorkant beschilderd met een huisje aan het meer 39xø14cm. Cond.: G

2 Vazen
Geen vanafprijs

2 Balustervormige Delfts blauwe vazen compleet beschilderd met 2 oude zeilboten. Voeten zijn beschadigd 23x12cm.

2 Schalen en 2 onderschalen
Resultaat: 25 EUR

2 Wit aardewerken schalen met onderschotel. 1x Ovale Wedgwood opengewerkte schaal met onderschotel 8x26x21cm. 1x Rode schaal met onderschotel 7xø24cm. Beide 20e eeuws. Wedgwood schaal heeft 1 chip Con...

Stel dekselvazen
Resultaat: 50 EUR

2 Imaristijl dekselvazen van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vogels eind 20e eeuw 35xø80cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Startprijs 30 EUR

2 Imaristijl kaarsenstandaards van porselein. Handbeschilderd met bloemen en vlinders eind 20e eeuw 23x9,5x9,5cm. Cond.: G

Hummel lampje
Resultaat: 80 EUR

Staand schemerlampje met porseleinen voet van Hummel Goebel Duitsland 1960-1972. Voorstellend meisje en vogel in een boom. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.