Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Scharnier creolen GG750/000, bezet met briljanten 0.28ct.W/PI,10.2 gr.
Scharnier creolen GG585/000,bezet met briljanten 1.0ct TW/VS-SI 16.2 gr.
Ring GG/WG 750/000 met briljanten 0.38 ct.,TW/Loepzuiver,ø 55, 6.4 gr.
Collier GG/WG 585/000 bezet met briljanten 0.16ct.,L.42 cm.,6.4 gr.
Akoya kweekparel snoer,L 72 cm.,88 cremekleurige fijne Akoyaparels 8-8.4 mm.(voorm.verk.prijs € 2160.-)
Naald RG 585/000 met 2 saffieren antiekgeslepen in goede kleur,2 Orientparels 2mm.,8 kleine orientparels,L.63mm.,1.8 gr.
5 Delen djkoja zilveren sieraden (Azië) 20e eeuw 12x12cm. Cond.: G
Ring GG 14kt., met zwarte steen met tekst, op de ringschouders staat 1989,17 gr., ø 58
Zilveren zakhorloge ca. 1875 ,J.B. Yabsley London, snek. sleutel ontbreekt
Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt
Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer